Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez depresszió? (L/16) (legyete...

Ez depresszió? (L/16) (legyetek szívesek normális kommentárokat írni, köszönöm)

Figyelt kérdés
az elmúlt hónapokban egyre inkább magam alatt vagyok... pl. egyszerűen nem érdekel semmi, idáig szerettem rajzolni/rajz iskolába járni, most meg már úgy megyek, hogy te jó ég, legyek már túl rajta... akármennyit alszom nem bírom magam kialudni(pl.12óra), dührohamaim vannak, van úgy, hogy legszívesebben csak sikítanék és törnék-zúznék, nagyon hamar elfáradok, minél inkább szeretek egyedül lenni, suliban is inkább csak úgy vagyok magamnak,és alig várom h leteljenek a napok... egyszerűen úgy érzem, hogy nincs miért élnem, a jegyeim romlanak, nem tudok koncentrálni, és nem utolsó sorban 1 hónap alatt többször fordult meg az öngyilkosság a fejemben, mint 16 év alatt...
2010. nov. 9. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ugy nez ki. Gyorsan menj pszichologushoz!
2010. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
magneziumos pezsgotablettat ajanlok!a magnezium fontos az idegrendszer megfelelo mukodesehez es mindenkeppen nezesd meg a verkepedet,mert a faratsag vashiany jele is lehet!
2010. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hát vagy a sok hülye ember okozza :D

Vagy lehet vitamin hiány is az oka. (Nem mintha értenék hozzá de ilyeneket hallottam)


Hát én is szeretek mondjuk egyedül lenni, meg van néha ilyen hangulatom is, de törni-zúzni azért nem szoktam, meg alapvetően nagyon nyugodt típus vagyok szóval ha te is alapból ilyen vagy akkor lehet hogy csak rossz napod van.


De ha alapból mindig vidám szoktál lenni meg a társaság központja :D, akkor ez sztem tuti hogy vmi vitaminhiány vagy komolyabb dolog miatt lehet.


F/17

2010. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Lehetséges, hogy depresszió, de valószínűleg csak kamaszkori. Nekem is volt tavaly év vége felé, azóta már egész jól sikerült kihevernem... Esetleg történt valami a családodban, vagy baráti/szerelmi kapcsolatodban? Mert ez is lehet oka annak, hogy ennyire magad alatt vagy. Az segíthet, hogy kipróbálsz vmilyen hangulatjavító teát, vagy új hobbit keresel, és talán próbálj meg egy kicsit lazítani... Jobbulást!:)

17/L

2010. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen korszakom. Kb ugyanazok a tünetek mint nálad, már reggel azt vártam mikor elindultam a suliba, hogy bárcsak vége lehetne a napnak, és ha elaludnék akkor többet ne ébredjek fel soha, mindennap sírtam apróságokon és valamikor azért mert nem bírtam tovább elviselni az életemet...stb.

Nemtudom, de szeintem ezen csak túl kell esni. Persze, ha nemtudod egyedül megoldani, vagy az öngyilkosságra nyomós okod is van akkor fordulj pszihológushoz.

2010. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem próbálj a családod felé fordulni,és mindenki máshoz aki szeret,és végre elfelejteni a hülyeségeket,amik a fejedben vannak.

Szerintem a családodnak nagyon hiányoznál,és ha van akkor a szerelmednek is.

2010. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!