Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fura bizsergő, nyomás érzés a...

Fura bizsergő, nyomás érzés a fejben, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2-3 hete érzem ezt a fura érzést a fejemben,nem fáj "csak"bizsergő nyomó érzés.Társul néha hozzá gyomorideg,hirtelen hőhullám,izzadás.Mindig attól félek nehogy valami komoly betegségem legyen.6 hete megmütöttek pajzsmiriggyel,akkor volt ugye teljes kivizsgálás,ott rendben volt minden.A vérnyomásom általában jó ,néha 135/80 körül van.Fél éve szültem,azóta félek nehogy valami bajom legyen,mert ugye ott a kis babám.A férjem szerint ez ilyen fóbia,lelki oka lehet.Előfordulhatnak ezek a tünetek emiatt?
2010. nov. 10. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze,lehet lelki eredetű is,vagy a pajzsmirigy műtét következtében is kialakulhatott ez a tünet.
2010. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan vissza kell menned kontrollra, ezeket a tüneteket feltétlenül mond el az orvosnak. Két leheőségre gondolok. Az egyik félsz így úgymond betegen a jövőtől, és egyfajta kissebb pánikroham tör rád. A másik a pajzsmirigy műtét utáni állapot,vagyis még nem rendeződött annak normális működése.
2010. nov. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Tegnap voltam a kontrollon,azt mondta az orvos hogy lehet ettől,de majd a véreredmény után látja hogy müködik a hormonháztartásom.Az jövő héten lesz meg.Hát én is inkább a pánikra tippelek,bebeszélem magamnak hogy beteg vagyok:-(
2010. nov. 10. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!