Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 5 éve nem szoptatok, mégis...

5 éve nem szoptatok, mégis nyomás hatására jön tej a mellemből, voltam több vizsgálaton, nem találtak semmit, azt mondták, majd elmúlik. Semmi gond?!

Figyelt kérdés
Léci ha valaki tud okosat írni ez ügyben, vagy van saját tapasztalata ossza meg velem, hogy ez valóban lehetséges, hogy természetes dolog.
2011. okt. 2. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez valószínáleg hormon zavar, mai sok mindnenke lehet a tünete, szerintem kérj teljes kivizsgálást, lehet hogy a szülés után nem jöttek csak helyre a hormonjaid, ami valószínűbb, mint más, de azért jó volna megtudni.
2011. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Proliaktin már 5-ször néztek a véreben legalább, voltam koponya MRI-n, mell uh-on, teljes hormon vérképen..és semmi....

A tej nem véres, és ezért nem kórós...ezt mondták...

2011. okt. 2. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!