Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnék minél előbb...

Hogy tudnék minél előbb meggyógyulni?

Figyelt kérdés

tegnap nem volt semmi bajom még. este fájt a fejem, de ráfogtam arra, hogy nem ettem túl sokat, és lehet ezért.aztán elkezdtem vacogni, libabőrős voltam egész éjjel, pedig olyan meleg volt,hogy a párom ki volt takarózva (pedig ő eléggé fagyos) és 3 takaró alatt is dideregtem. Mondta h szte lázas vagyok, vegyek be gyógyszert, de nem hittem el,mert 3 évente nagy szó ha 1szer lázas vagyok.

ma reggel felkeltem, és úgy éreztem, nem bírok ráállni a lábaimra. annyira le voltam (vagyis vagyok) gyengűlve. minden porcikám fáj, főleg a lábam, olyan mintha egész éjjel rohangáltam volna. a fejem iszonyatos fáj, egésznap. mentem suliba, mert gondoltam nem vagyok azért akkora nagy halálos beteg. viszont már a buszon kellett bevennem fájdalomcsillapítót,annyira fájt a fejem.És mindenem. délelött elég jól voltam, picit szédültem, de semmi étvágyam nem volt. végülis letuszkoltam 2 zsemlét.

délután még suliba voltam, és akkor már nagyon dideregtem, pedig mindenki pólóba volt, én pedig kabátba is fáztam. a buszra menet, jól meg is áztam:S:S


semmi étvágyam nincs. hányingerem van, ha csak kajára is gondolok.


holnap nem megyek suliba. megpróbálom magam kikúrálni, ebbe kérnék segítséget tőletek.


péntekre össze kéne szednem magam, minden féle képpen mert dolgozatot írunk, és ezen múlik már a félévi:\

a másik h koncertre akarok menni, amit tervezünk vagy 3 hete, és nem akarom h emiatt ne mehessek


2010. nov. 10. 20:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!