Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az előbb hirtelen bedugult a...

Az előbb hirtelen bedugult a fülem, nyomást éreztem a fejemben, és kb 2 percig fura szédüléses érzésem volt, mi okozhat ilyet?

Figyelt kérdés

Megmértem utána a vérnyomásom,111/79 volt,pulzus 63.

Általában 130/70 szokott lenni.Nagyon rossz volt,mi okzhat ilyen tünetet?Enyhe hányingerem is volt,illetve az van most is még,és tarkótáji enyhe fájdalom.


2011. júl. 15. 10:36
 1/6 anonim válasza:
lehet leesett a vércukrod... ?!
2011. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert az okozhat ilyen füldugulásos tünetet?
2011. júl. 15. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiszáradtál ebben a melegben. Folyadékhiány okoz ilyen tünetet, én ugyanígy voltam ma.
2011. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Antiszociális Egyén válasza:
Velem gyakran van ilyen, bár gyengébben. Egyszerű a dolog, vitaminhiány és kevés friss levegő, ami alacsony vérnyomást okoz. Legalább is az orvos ezt mondta. Egy idő után megszokod, ne állj fel hamar és ha ideges vagy nyugodj le hamar. Legyél többet levegőn egyél több zöldséget. Ez persze csak tipp, menj el vele dokihoz.
2011. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túl meleg volt ma és szerintem is kiszáradtál. Én is így voltam, és iszonyatosan fájt a fejem mire észbekaptam.
2011. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat vagyok levegőn,mivel 1 éves babám van,aki igényli a kint létet.Orvosnál is voltam vele,különösebben nem tudnak mit csinálni vele,egy egyensúly vizsgálatra várok,majd 1 hónap múlva lesz.Amúgy a folyadék hiány lehet igaz,mióta feltettem a kérdést,megpróbálok többet inni,azóta nem volt ilyen rosszullétem.
2011. aug. 15. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!