Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért izzadok ennyire? Mi...

Miért izzadok ennyire? Mi lehet az oka (hormon változáson kivül)?

Figyelt kérdés

14 L vagyok.Kb. 1 éve jelent meg ez a problámám(csak hónalj)...olyan szinten ,hogy még télen is izzadok.A furcsa az,hogy otthon egyáltalán nem,de ha kilépek az utcára :S már vizes:( . Nagyon kellemetlen... esetleg leírná vki ,hogy hogyan táplálkozzak ,mit egyek stb. A jóga tényleg hatásos rá? Ja,és aki irná azt az S. nevű készítményt ,az inkább ne tegye,mert hallottam róla.Először is a probléma okát szeretném tudni ,majd aztán kezelni (ha lehetséges).Van egy dolog,ami nagyon zavar:a hónaljamnál ,ha végigsímítom kisebb fajta golyót érzek kb.mint egy zsírcsomó (egészen pici) Szereintetek van köze a problémámhoz??

Várom a válaszokat!


2010. nov. 11. 15:13
 1/8 A kérdező kommentje:

Elnézést a helyesírási hibákért !

És még egy kérdés:hogyan lehet az,hogy mindenhol izzadok De otthon nem?? Van erre magyarázat?

És betegség jele is lehet az izzadás?

2010. nov. 11. 15:17
 2/8 A kérdező kommentje:
Segítene valaki?? :( elvagyok keseredve...:((
2010. nov. 11. 18:28
 3/8 anonim válasza:
Szerintem érdemes lenne felkeresni egy nőgyógyászt (gondolom őt), mivel ez hormon probléma (úgy tudom..). jobb ötletem nincs
2010. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Épp a hormon problémát zártam ki- a mensim mindig pontos..

A vérnyomásnak van köze ehhez??

2010. nov. 12. 15:30
 5/8 Ájhevnó ***** válasza:
Nőknél előfordul a hyperhidrózis, ezzel sok mindent nem tudsz kezdeni, botoxozni szokták, ami jó fél évre, cserébe nagyon drága.
2010. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A pontos mensi nem zárja ki a hormonproblémát!... nézesd csak meg, egy vérvétel az egész.

De lehet stresszreakció is (pl. amit az iskola vált ki) illetve ha jól tudom, pajzsmirigy-vagy mellékvese-rendellenesség, úgyhogy háziorvoshoz is érdemes elmenni.

2010. nov. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A hónaljban nyirokmirigy-duzzanat lehet, elvileg elmúlik magától, de ha idegesít, mutasd meg a dokinak. Túlzott izzadással ez már lehet betegség jele (nekem is volt duzzanat de nem izzadtam jobban mint máskor.)

Elvileg a zsályatea jó izzadásgátló, keress rá a neten, hogy hogyan lehet használni, azt pontosan nem tudom.

2010. nov. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

zsályateát ittam már rengetegszer naponta többször-de javaulást nem láttam...

Az a baj ,hogy nem tudom hogy mondjam anyunak (mindent meg lehet vele beszélni ,de nem tudom ,hogy kezdjek hozzá...)

Van rá esély ,hogy kinövöm??

2010. nov. 15. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!