Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért izzadok ennyire, mit...

Miért izzadok ennyire, mit tudok tenni ellene? (többi info lent. )

Figyelt kérdés

Igaz kiskoromban is izzadós voltam de nem ennyire. Ha már 5 percig tornázok,úgy nézek ki mint akit nyakon öntöttek egy liter vízzel,de komolyan.Tesi óra után megkell törölköznöm,meg hajat szárítanom,különben a pólómon ilyen nagyobb foltok lesznek és csak jobban izzadok.

Már kipróbáltam a rexona-t,nivea-t,fa-t megminden ilyen izzadsággátlót,hogy ne legyek utána büdös.

Mit tegyek ? És hiába írja valaki,hogy pihenjek közbe,nem lehet mert ha a tanár tesi órán azt mondja hogy fussak,nem állhatok megközben.

11/lány


2011. jún. 29. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

valamiért nagy a vízkiszorításod. vagy túl vizes a tested (belül)

kérdezd meg a házirvosodat, hogy változtathatsz-e ezen.

2011. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pihengessé akkor is
2011. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Túlsúlyos vagy? Mert az is lehet ok... amúgy meg szerintem ha megtörölközöl utána és valami "sziszegős szappannal" (dezodorral) elnyomod a szagot, akkor senkit sem zavar....
2011. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te ilyen fajta vagy. Én meg pont az ellentéte: alig izzadok, de hihetetlenül kivörösödik az arcom, mint akinek 200 a vérnyomása. Az sem kellemes. De azért kérdezd meg tényleg a háziorvosodat.
2011. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!