Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol zsibbadhatnak a kezeim?

Mitol zsibbadhatnak a kezeim?

Figyelt kérdés
kozepso ujjambol indul es honaljtajig terjed tovabb.tenyerem izzad,de jeghideg es olyan fajdalmam van mintha kiakarnak tepni a husom a kezfejemen keresztul.neurologiai,belgyogyaszati es ortopediai kivizsgalasokon mar voltam ,de sehol semmit nem talaltak.a neurologus injekciot adott a csuklomba,de csak 2-3 hetig volt jo.de nem akarom havonta szuratni magam.de o se tudja igazabol mitol van.sehol se tudjak megmondani,hogy mitol lehet!hova forduljak segitsegert?
2010. nov. 16. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj eg egy kiropaktőrt. Egyszer sem biztos, hogy az ujjaiddal van baj azért zsibbad. Lehet a vállad mentén kiugrott egy ín, vagy a lapockádnál, Próbáld ki.
2010. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszt,utana is neztem mi is az amit ajanlottal es lattam,hogy ilyen esetek is vannak,amit kezelnek.
2010. nov. 16. 12:24
 3/13 anonim válasza:
Keves mozgas miatt sorvad az izom, a keringes akadozik...amikor abbhagytam a sportot ezert kellett meg 2-3 evig "levezetnem"
2010. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
rossz vérkeringés
2010. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De vigyáz velem mert ha elér a melkhasadig akkor fontos szervek is elzsibaddhatnak.
2010. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ne velem vigyázz hanem vele rosszul írtam.
2010. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet a stressztől, gerincről-gerincsérv, nekem az injekció semmit sem használt, már egy éve zsibbad a bal kezem, eleinte nekem is fájt, mikor a ruha hozzá ért akkor is, kiderült övsömöröm van a kezemen.Olyan érzés volt, mintha a bőröm alatt égne a hús.Nagyon fájt!
2010. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dr. Dav ***** válasza:
ENG illetve EMG vizsgálatot csináltak? Szerintem érdemes lenne:)
2010. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni,ha egyszerű zsibbadásról lett volna szó,az jelenthetett volna B-vitamin,vagy vészes magnézium hiányt,de ez valószínűleg ideg lesz.(A B-komplex így főleg ajánlott melegen)
2010. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kinai orvoslas a gen-/forras/ pontokat is szamon tartja,a kozepzo ujj, a szivkoszoruerhez tartozik.


Igy azok a gyakorlatok, amelyek meghajlitjak vagy forgatjak a bokat es a csuklot, serkentik a genpontokat, es segitik azoknak a belso szerveknek a mukodeset helyreallitani, amelyek kapcsolodnak a tizenket szervhez.


Vegezz keztornat! ha bovebbet szeretnel errol informaciot, vagy nezz utana, vagy irj es szivesen segitek.

2010. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!