Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvás közben mitől zsibbadnak...

Alvás közben mitől zsibbadnak a kezeim? Másnak is szokott zsibbadni?

Figyelt kérdés

Néhány hete van ez nálam. Van, hogy éjszakánként kétszer felébredek attól, hogy zsibbad valamelyik kezem. Néha egyszerre mindkettő, max az alkarom közepéig érzem a zsibbadást.


Gyakran alszom hason, és magam alá gyűröm a kezem. Ezzel magyaráznám magamnak, hogy emiatt zsibbad. De korábban is így aludtam, mégsem zsibbadt... Sajnos amikor felébredek rögtön megmozdulok és nem tudom megfigyelni, hogy épp hogy van a kezem/karom... :( Talán mostanában hosszabb ideig alszom magam alá gyűrött kézzel, nem tudom. De ha mégsem...:


Lehet a zsibbadásnak más oka is?


2011. júl. 31. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Okozhatja rossz vérkeringés is. Ugye,nem dohányzol?
2011. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pont ezt a kérdést akartam kiirni most,bocs hogy nem tudok válaszolni,de érdekelnének a válaszok.Én nem dohányzom,tehát nem amiatt lehet,viszont nekem a láb ujjaim is bizseregnek reggelente,sőt napközben is.Én már mondtam orvosnak,különösebben nem foglalkozott vele.
2011. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért mert te nem dohányzol, másnak sajnos lehet ettől. Én a kérdezőtől kérdeztem, hogy dohányzik-e.
2011. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez lehet cukorbetegség ,az egyik rokonomnál is ez volt ,és szart rá az orvos azt mondta ,hogy ráfekszik ,de nem ,nem szabad elhanyagolni ,menj el az orvoshoz ,és mond meg neki ,hogy szerinted ez cukorbetegség és vizsgálja ki és ,ha nem akarja akkor erősködj:Dés nem vicc neki is ugyanezek tünetek voltak
2011. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A párom kőműves, neha egy-egy nep után úgy megerőlteti,hogy nem tud aludni a zsibbadástól. Vagy fizikai munka,vagy tényleg ráfekszel.Nem kell úgy elvetni a sulykot...NEm a szíved.
2011. júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem dohányzom.

Fizikai munkát sem végzek a házi munkán kívül.

Kicsit kevesebbet mozgok mostanában, de azért elég sokat rohangálok így is, tehát ez is kizárva.


A cukorbetegség mitől alakul ki? (Mert sok cukrot és édességet eszek, az már tény. Vagy ettől még nem lesz vki cukorbeteg?)

2011. júl. 31. 10:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, és 30 éves vagyok, talán öregedés sem lehet. :)
2011. júl. 31. 10:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem tőlem kérdezted hogy dohányzom e,én csak leirtam hogy nekem is ez van,már elnézést....
2011. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!