Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnák uralkodni az...

Hogy tudnák uralkodni az idegességemen?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban nagyon rossz a közérzetem és nagyon ideges vagyok, már szinte minden apróságon kiborulok, hogy tudnék kiegyensúlyozottabb lenni? Csak társaságban érzem jól magam, mikor magamra maradok ha csak pár órára is már kezdődik az idegeskedés...
2010. nov. 19. 09:34
 1/3 A kérdező kommentje:
19/f vagyok
2010. nov. 19. 09:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kicsit depis vagy. Min szoktál idegeskedni, ez is kérdés. Próbálj elfoglaltságot találni arra az időre is, amit kénytelen vagy egyedül tölteni. Sportolj valamit, ha teheted, vagy keress valami hobbit, ami leköti a figyelmedet. Ha nem javulsz, nem ártana felkeresni egy orvost. Nem szégyen!!! Jobbulást!
2010. nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, igen sportoláskor csapattársakkal sokkal jobban, mondhatni fantasztikusan érzem magam, csak akkor rossz amelyik nap se suli se edzés, itthon is család melóba van, ilyenkor mindíg máson idegeskedem, ha épp nem a vizsgán vagy valami kapcsolaton, akkor a legkisebb apróság miatt vagyok ideges.
2010. nov. 19. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!