Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyha valaki leissza magát,...

Hogyha valaki leissza magát, az tud uralkodni a cselekedetein?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha mégis, akkor még nem itta le magát.
2011. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha tajtrészeg, akkor nem...akkor már csak fekszik a földön, és okádik a bal orrlyukán át.


A Zsaruban volt erről egy cikk "Az erőszak üzemanyaga" címen. Sajnos ha az alkohol rossz gyomorba kerül, rettenetes dolgokra képes.

2011. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem...legalábbis én egyszer voltam nagyon berúgva és akkor én nem nagyon tudtam, el is estem meg voltak dolgok...:D (nem kell rosszra gondolni!)
2011. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Bár persze vannak dolgok, amik annyira beleivódtak az emberbe, hogy részegen sem teszi meg, de kevés ilyen dolog van, és ez alól is lehet kivétel. Sőt, részegen a legelmebetegebb dolgok tűnhetnek nagyon jó ötletnek, amit józan állapotban az ember tuti hogy nem csinálna meg. Ilyenkor viszont hiányzik az emberből a racionális gondolkodás és a belátás.
2011. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, mondjuk arra példa, hogy mi az, ami erősen beleivódik az emberbe, és részegen sem tenné meg: én pl. nem tudnék annyira részeg lenni, hogy ittasan kocsiba üljek (mondjuk nincs is jogsim), vagy hogy részeg ember által vezetett kocsiba beüljek. Elég volt hozzá, hogy egy ismerősöm így halt meg, bennem ez annyira megmaradt, hogy ilyet biztos nem csinálnék. De mondom, elég kevés ilyen dolog van, és nem is mindenkinél.
2011. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tud. Ugyanis az ember nem lesz az ivástól szemét, ha egyébbként nem az. Az ivás nem hoz olyat elő ami nincs meg benne.In vino veritas azt jelenti hogy a bor hozza elő az igazi ént ami az illetőben valójában van.Amikor józan sunyít lapul de akit részegen megtámad arról józanon is ugyanaz a hozzáállása véleménye.Tehát nem igaz az hogy ez az ember olyan rendes józanon és ittasan meg vadállat.
2011. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos fokig igen. Aki például józanon képtelen lenne bárkit bántani, az részegen sem fog embert ölni.
2011. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 homo ludensz ***** válasza:
Kb. úgy mint mikor azt hiszi valaki hogy ha iszik jobban tud autót vezetni.
2011. ápr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tud, csak a gátlásait vetkőzi le. Előjön az "igazi én".

Persze egy szint után nehézkessé válik a járás, beszéd, egyensúlyozás, aztán beáll kóma. :D

2011. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire issza le magát, én még sosem voltam annyira részeg hogy ne tudtam volna mit csinálok (pedig voltam már eléggé részeg).
2011. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!