Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Evés utáni rosszullét mitől...

Evés utáni rosszullét mitől lehet?

Figyelt kérdés

Néhány hete kezdődött, és eddig nem is igazán foglalkoztam vele, de most már elég sűrűn jelentkezik. Hétfőn megyek a háziorvosomhoz, de addig is kíváncsi lennék más tapasztal-e hasonlót.

Általában reggelinél fordul elő, de van, hogy ebéd után is. Megeszem a reggelit, és utána erős émelygés jelentkezik, remeg a gyomrom, szédülök, és ha nem fekszem le elájulok. Ha pihenek egy fél órát elmúlik, de nagyon kellemetlen. Nem függ össze azzal, hogy mit eszek, mert ha csak egy könnyű saláta, akkor is jelentkezik, meg akkor is, ha valami táplálóbbat eszek. A párom mondta, hogy ilyenkor a szám is egész lila lesz.


2010. nov. 21. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egyszerre túl sokat eszel?

Írtad is, hogy általában reggelinél szokott előfordulni.. Lehet az összeszűkült gyomrodba hirtelen túl sok táplálékot juttatsz be.

2010. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, tuti nem ez a probléma, mert születésem óta rossz evő vagyok. Gyakorlatilag veréb adagokat eszek. 1, max 1,5 zsömle a reggeli. De van olyan, hogy napközben egy falat csokitól is ugyanilyen tüneteket produkálok.
2010. nov. 21. 22:36
 3/3 anonim válasza:

Hello!


Olvastam a kérdésed és kb. 2 hete nekem is ugyanezek a tüneteim. És néha nagyon rosszul leszek egy kiadósabb evés után. Megtisztelnél vele, ha leírnád hogy milyen diagnózist kaptál az orvostól, esetleg milyen gyógyszert és milyen terápiát?


Megtisztelő válaszod előre is köszönöm

2011. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!