Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vajon okozhatja az, amire...

Vajon okozhatja az, amire gondolok? Volt már ilyen panasza valakinek? Hogyan lehetne megszüntetni?

Figyelt kérdés
A problémám már több, mint 1 hete fennáll. Reggel semmi bajom, csak napközben, szokott olyan furcsa érzés lenni a fejemben. Nem szédülök, nem fáj a fejem, hanem olyan bizonytalan, mintha zsibbadna vagy nem is tudom. Nehéz megfogalmazni. De ez végülis magától rendeződik. Volt már ilyen korábban is, a vérnyomásom is normális volt. Lehetséges, hogy ez mind az időváltozás miatt van, vagy esetleg így reagálok a stresszre (amiből elég szépen kijutott ebben az évben). Orvoshoz nem fordulok, mert elegem lett belőlük, meg nem hiszem, hogy rögtön oda kellene szaladnom, hogy aztán feleslegesen tömjenek ilyen-olyan gyógyszerekkel.
2010. nov. 22. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

hidegfronntól szoktam ilyen lenni,olyankor csak kóválygok,elmúlik a nap...

mai nap is ilyen...reggel felkeltem,ma nincs meló,mondom összepakolok,rendetrakok,főök vmi finomat,mászkálgatok...erre dél elmúlt és még ágyban fekszek,ha fel kellene állni,sztem visszacsuklanék (és nincs baj a vérnyomásommal)


orvos? áhh,minek,ugyse csinál semmit,csak felir vmi olyat amiből ő %-t kap...

kitapasztaltam mikor kell nyugton maradni és kész

2010. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Reméltem, hogy nem valami komoly baj okozza, mondjuk, gondolok annak más tünetei is lennének. Szóval lehetséges, hogy 25 éves korom ellenére engem is ennyire megvisel az időváltozás, a front? Sajnos nem tehetem meg, hogy otthon maradok ilyenkor, mondjuk nem is érzem úgy, hogy szükség lenne rá, mert ahogy jön, úgy el is múlik.

Várom a további hozzászólásokat! :)

2010. nov. 22. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben mégiscsak orvoshoz fordulnék, ez nem vicc. Ez kb. kialvatlanság tünete, vagy ahogy írtad, vérnyomás.

Én azt gondolom, hogy nem lehet ráfogni, hogy front, amíg ki nem zárják, hogy szervi bajod lenne. Feleslegesen nem fognak gyógyszerrel tömni (max. nem szeded be, ha nem értesz egyet vele - ne kötelező).

Ha mégis valami súlyosabb, ami most még kezelhető, később meg súlyosabb lesz, akkor visszajössz reklamálni, hogy itt azt írták, semmi bajod?

Ne "reménykedj", hanem járj utána. Tudom, hogy a remény hal meg utojára. De ez azt jelenti, hogy te meg korábban.

2010. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Húha! Hát.. halál, meg súlyos betegség..?? Azért ne szaladjunk ennyire előre! Mellesleg nem rég voltam teljes kivizsgáláson, mert műtöttek. Ja.. ide jönnék reklamálni, mert itt azt mondták, hogy nincs bajom! Ezt te sem gondolhattad komolyan, mikor leírtad!! Nem kértem senkitől, hogy szüntesse meg a panaszom, mint egy orvos, meg jósoljon nekem bármit is, csak egy ártatlan kérdés volt, hogy volt-e már valakinek hasonló! De nem ez a lényege ennek az oldalnak?

Mindegy, köszönöm a válaszokat.

2010. nov. 23. 12:21
 5/5 A kérdező kommentje:
..és még valami: miért nem mindjárt azt írtad, hogy tumorom van és két hét múlva meg fogok halni..
2010. nov. 23. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!