Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vannak csípésszerű,...

Mitől vannak csípésszerű, viszkető kiütéseim?

Figyelt kérdés
Tegnap költöztem koliba, és az első éjszaka után (nem tudom, van-e összefüggés) reggelre teljesen kipirosodott az arcom (nem szokott), illetve a hasam-derekam környékén kiütések lettek, úgy érzem mindenhol viszketek, mintha szúnyogok csipkedtek volna össze, de az most nincs. Mi lehet ez? Közrejátszhatott az, hogy éjszaka nagyon meleg volt a szobában (bár ez szerintem max. a pirosságot magyarázza)?
2010. nov. 29. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Így első hallásra ágyi poloska után kutatnék a matrac alatt és az ágy sarkaiban, zeg-zugaiban. Menj el bőrgyógyászhoz, ő majd megállapítja, hogy valóban csípések-e ezek és milyen állattól származnak. Ha tényleg poloska, szólj a kollégiumi felügyelőknek, kötelesek írtást szervezni.

Mivel kollégista vagy, nyugodtan mehetsz a legközelebbi sztk-ba, csak legyen nálad tb-kártya és igazolványok.

2010. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!