Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől vannak piros kiütéseim?

Mitől vannak piros kiütéseim?

Figyelt kérdés

Életemben még soha nem volt ilyen testi "reakcióm"!

Ma reggel vettem észre, hogy az alkaromon piros kis pöttyök vannak majd jöttek a vállam felé, majd elmúltak. Most este megint mintha előjöttek volna de nem annyira mint de. DE! a combomon i egy csomóban megint megjelentek ilyen piros pöttyök. A pöttyök néha nagyon viszketnek néha viszont nem!

Ma kekszet, kókuszgolyót, margarinos kenyeret szalámival+pritamin paprika, májasos kenyeret, ásványvizet ettem/ittam. Ezektől még sosem volt ilyen rekaciom mint írtam! Már vettem be egy Kalcium pezsgőtablettát, de semmi! Mik lehetnek ezek...és nézzek el hnap az orvoshoz?


2011. szept. 13. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem csak etel allergia lehet. Krem, mosopor, oblito, tusfurdo....

Ha nem mulnak el, es viszket, akkor orvos.

2011. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!