Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek kiütéseim? Nem...

Mitől lehetnek kiütéseim? Nem hiszem, hogy ételallergia, mert mindig csak akkor alakul ki, amikor itthon vagyok, amikor koliban, akkor soha.

Figyelt kérdés

Most már 2 hete itthon vagyok, előtte tanultam, volt ebédünk is, tehát amiket itthon eszek, ettem ott is (tojás, kenyér, kávé, zöldségek...). Ráadásul itthon saját, itthon termesztett ételeket eszek. A hátamon, a karomon és a lábamon alakulnak ki ezek a kiütések (kézfejen, arcon nem).

De az is fura, hogy csak 2 napja alakultak ki, pedig már két hete itthon vagyok. Van kb. 10-15 darab rajtam most is. Annyira nem viszket, és nem is hólyagos, szúnyogcsípésre emlékeztet.

Szerintetek mi lehet? Az itthoni mosópor, ágynemű, vagy mi a gond? Állatokra se lehetek allergiás, mert mindig is voltak állataink és nem volt gond belőle. Az elmúlt kb. fél évben 3x volt ilyen, és mindig akkor, amikor itthon töltöttem pár napot, de nem minden alkalommal, amikor itthon vagyok..


2011. aug. 12. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy az allergia bármikor előjöhet..
2011. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó, de mégis mire? Amikor itthon eszek pl. tojást, paradicsomot (ezeket szoktam gyakran), akkor előjön, ha nem vagyok itthon, akkor soha, sőt, el is múlik 3-4 nap alatt, miután elutaztam...Én mindenképp valami itthoni dologgal tudom összekapcsolni.

Szúnyogcsípésnek néz ki, de mostanában kb. 2 szúnyogot láttam magam körül, pár hónapja meg annyit se (amikor először kialakult).

2011. aug. 12. 19:00
 3/3 anonim válasza:
szia! lehet hogy allergiás vagy a tejtermékekre és a tojásra,nekem is ez a gond.....
2012. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!