Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ingadozó nagy vérnyomás és...

Ingadozó nagy vérnyomás és hasmenés között van valami összefüggés?

Figyelt kérdés
Kb 6 órája 137-150 között van a férjem vérnyomása és zsibbad időnként a bal fele, most pedig hasmenése van, megkérlem aki bíztosan tud hasznos infot írni az írjon.
2010. nov. 29. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt ez a vérnyomás nem magas, másrészt ilyen összefüggés nem valószínű, hogy lehetséges. Inkább összeszedett valami fertőzést, a zsibbadás nem tudom mitől lehet. Menjen el háziorvoshoz.
2010. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen okozhat az ingadozó vérnyomás ilyen tüneteket, és még hidegrázást, szédülést, zsibbadást is. Jobb lenne elmennétek orvoshoz, mert a bal oldali zsibbadás nem tetszik nekem. Másnak ilyen vérnyomás szinte meg sem kottyan, de ha neki ettől zsibbadásos tünete van, akkor elég komoly érelmeszesedése lehet. Nekem is ingadozik a vérnyomásom szombat óta, rendszers gyógyszerszedő vagyok rá. De amilyen hullámzó frontrendszerek haladnak át az országon, nagyon sok embert megvisel, és okoz ingdozó vérnyomást. Jobbulást kívánok neki, te meg még méregesd.
2010. nov. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat,holnapra be vagyunk programálva orvoshoz, de csak délután rendel az orvos,remélem addig nem rosszabbodik a helyzet.
2010. nov. 29. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!