Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggeli hasmenés? Többi lent

Reggeli hasmenés? Többi lent

Figyelt kérdés
Már napok óta minden reggel hasmenésem van. Étkezés után felpuffadok, egy kanál leves is eltelít, és evés után kb 10 perccel mozgolódnak a beleim, és gyakran van hányingerem. Azt tudom hogy sok a savam mivel refluxom van, de az eddig másképp jelentkezett. Mitől lehet ez?
2011. nov. 1. 12:11
 1/1 anonim válasza:
Én is puffadtam minden étkezésnél, ráadásul nekem nemcsak reggel ment a hasam, hanem minden (!) étkezés után azonnal mennem kellett a wécére... Voltam orvosnál, nem találtak semmit, azt mondták biztosan idegi alapon... Persze. Aztán kutakodtam, keresgéltem, és végülis elkezdtem szedni egy étrendkiegészítőt (Oxytarm), és 1 hónapon belül érzékelhető volt a változás. Azt hiszem 4 nónapig szedtem, és azóta is minden rendben van, de szerintem meg fogom még ismételni a kúrát, mintegy megelőzésképpen. Szerintem egy próbát Neked is megér, de azért menjél el dokihoz mindenképpen szerintem! És jobbulást!
2011. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!