Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit gondoltok a délutáni...

Mit gondoltok a délutáni alvásról?

Figyelt kérdés
Már kb.2 éve minden délután alszom.Pedig este fél10kor fekszem és reggel 7kor kelek.Kb.délután 4-től 6-ig szoktam.Ez normális ?Egészséges ?
2010. dec. 2. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy jó neked, hogy van időd rá!
2010. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én irigylem, aki tud aludni nappal, és soha nem tudtam. Most táppénzen vagyok, igazán alhatnék, de nem tudok. Férjem most alszik, már nyugdijas, de még dolgozik néha, ma nem. Pipa vagyok, mert az uj lakó felettünk olyan hangos, hogy félek, hogy felébred a Párom. Nem tudom mit csinál, de mintha vasgolyókat dobálna.
2010. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Irigyellek, hogy ráérsz ennyit aludni, és nem irigyellek, hogy a sok alvás miatt kevesebb időd jut élni...


Én napi 11,5 óra alvással orvoshoz mennék, ha nem tudnám magamntól lecsökkenteni... Ennyi kidobott időtől rosszul lennék....

2010. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És miért teszed?

Álmos vagy olyankor?

Hány éves vagy?


Én nem szeretek nappal aludni, mert morcos lesz a hangulatom tőle :-)! Nálam csak fél óra ledölés jöhet szóba, a szükség van rá :-). Rossz lesz a kedvem, ha többet alszom.

2010. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nálam nagyon változó, h mikor fekszem és kelek, de ha tanulok délután, ak én is alszok, pedig nagyon utálok nappal aludni, elpocsékolt idő :)


utánna én is morcos szoktam lenni, h már meg is tanultam volna, ha nem alszok be, de ha elfáradok, ak nincs akaraterőm felkelni, és kicsit tornázni.


kérdező: ha beálmosodsz, ak csinálj pár fekvőtámaszt, v aludjál csak! 20 percet, és mindenképp kelj fel, ennyi alvás felér egy kávéval.

2010. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

pont ilyen nőt keresek!


Nem nem egészséges. De szexi : D

2010. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!