Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Edzésem volt s a végén nagyon...

Edzésem volt s a végén nagyon durván bedugult a fülem s sehogy sem akar kidugulni mit tehetnék?

Figyelt kérdés
próbáltam ásítani,meg mindent kipróbáltam,mikor befogom az orrom s fújom a levegőt olyan mintha valami benne lenne ..mi lehet ez?
2010. dec. 3. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nátha után maradt így hetekig. Próbáld ki, hogy naponta háromszor orrspray-t használsz, akkor is, ha semmi más tüneted nincs. 5-6 napig. Nekem első nap után megoldotta a kérdést. Ha nem jön helyre menj el a fülészetre, hátha gyulladás is van a háttérben.
2010. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Fülészet

2. Fülgyertya

3. Zuhannyal fülmosás

4. Mercurius dulcis 9ch homeopátiás szer (nekem ez használt nátha utáni füldugulásra másnapra)

5. Audit spray

2010. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van itthon fülgyertya azt ha megkérlek elmondod hogyan kell használni na meg ,hogy használ e?Ja és igen múlt héten megvoltam hűlve!
2010. dec. 3. 15:16
 4/8 A kérdező kommentje:
DE ha orrba teszem az orrsprayt az is használ?
2010. dec. 3. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:

:)

Igen. Az orrjárat összeköttetésben van a hallójárattal is. Mindenképp oda fújd.

Fülgyertya használata: http://www.youtube.com/watch?v=72MtEMm6d0Q

2010. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mondjuk ennyire nem muszáj túlbonyolítani, lepel nem szükséges hozzá
2010. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fülgyertyázáshoz kérd valaki segítségét. Készíts elő egy csipeszt, meg vizet egy edénybe. Feküdj oldalt. Helyezd a füledbe a gyertyát merőlegesen a fejedre, ő gyújtsa meg. Amikor 2-3 cm-t leég, ő csípje le a csipesszel és tegye a vízbe. Van egy csík a gyertyán, addig kell leégetni.

Fontos! Mindkét fülnél kell alkalmazni egymást követően!

2010. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne hasznalj fulgyertyat amig nem vagy benne ezer szazlekig biztos, hogy nincs begyulladva a fuled, csak ront rajta. Probalkozz az orrcseppel, ha nem mulik el a fuldugulas akkor menj orvoshoz inkabb, ne kiserletezz semmi otthoni modszerrel tovabb.
2010. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!