Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bedugult a fülem fürdésnél,...

Bedugult a fülem fürdésnél, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már próbáltam befogni az orromat és nagyot fújni, de így sem sikerült, sőt, a fél lábon ugrálás sem segített. Egyéb ötletek? :/
2011. márc. 8. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nyáron volt ilyen a strandon, hogy teésóm erősen "beleverte" a vizet, bármit csináltam nem dugult ki, csak pár nappal később. fürdésnél is dugult már be, de ne aggódj, szerintem estére kidugul magától, kicsit dűtsd el a fejed, hátha hamarabb kijön.
2011. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el magától, próbáld ki, hogy 1-2 csepp kövirózsát belecsepegtetsz. Nekem ez mindig beválik, csak kicsit kellemetlen.
2011. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nálam is előfordúlt már, én ilyenkor wc pumpával nyomatom a fülem, általában használ:)
2011. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy valaki mossa át fecskendővel (patikában 40 kemény forint kb.)! Nekem már 2x kellett (strand után). Olyan "darabok" jöttek ki a fülemből, h majdnem rosszul lettem! Azóta nem használok pálcikás fültisztítót, mert azzal csak bentebb nyomja az ember a cuccost.
2011. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, leírnád kicsit pontosabban, hogy ezt hogyan kell úgy, hogy ne tegyek még nagyobb kárt?
2011. márc. 12. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, nekem már régen volt, valahogy így kell:

megkéred az egyik ismerősöd, hogy csinálja meg, mert egyedül nem nagyon működik. Te leülesz egy székre és jó sok törölközőt a nyakadba teszel, mert a víz nagyon fog folyni. Egy jó nagy tálba visztek be langyos vizet, és egy nagyobb fecskendőt a segítőd teleszív vízzel, és jól irányzottan, határozottan, nagy nyomással a hallójáratodba spricceli a vizet. Ez elég mókás, ugyanis kitartónak kell lenni, kb. 1/2 - 1 óra múlva van eredmény, addig spriccelgetni kell felváltva mondjuk, te meg ázol közben. Még nem dugult ki a füled? Vagy csak a módszer érdelt? :) Ha kipróbálod, légyszi írd meg! :)

2011. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
"dűtsd el a fejed" xDDD
2011. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fél óráig kell spriccelgetni?
2011. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!