Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vírusos akármi, mit tegyek,...

Vírusos akármi, mit tegyek, hogy meggyógyuljak szerdáig?

Figyelt kérdés

Éjszaka rosszul lettem...Kb. 1 órán keresztül szenvedtem.

Ment a hasam és hánytam is.Reggel már nem ment a hasam és nem hánytam, de fáj a hasam, a fejem és torkom.

Voltam reggel orvosnál, valami vírusos dolog.

Normaflore-t kell szednem napi 2x és negyed óránként egy pohár teát.Mellette koplalni, elvileg estig nem nagyon kellene ennem.Ha estig nem hányok, egy kis pirítóst ehetek.

Szerdán kell visszamennem.


Van még valami praktika, hogy addigra jól legyek??

Ezen a héten szombaton is megyünk suliba, ráadásul pénteken irodalom órán 5 versből felelünk (abból 3 nagyon rövid, de nem az a lényeg) és nem akarok hiányozni róla...A magyar tanár utálja ha hiányzunk és ha valaki nincs suliba, rögtön arra gondol, hogy lóg.Tuti ma is megkérdezi, hogy mi van velem, pedig nem vagyok lógós, sosem lógtam.

Szóval lényeg a lényeg, nem akarok hiányozni.

Legjobb lenne, ha csütörtöktől mehetnék suliba...


Valami tipp?

15/L


2010. dec. 6. 09:55
 1/3 anonim válasza:

inkább pihenj, minél többet

ne menj előbb suliba, mivel egy virus esetén könnyebben újra rosszabbul lehetsz.. várd ki a pénteket.

szedj vitamint, egyél gyümölcsöket ha lehet, de persze ne ma egyél, csak ha már jól érzed magad legalább fél napja, hogy ne jöjjön ki az amit megeszel.

jó pihenést és szabadidődben tanuld meg a verseket péntekre :)

2010. dec. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Grapfruitmag kivonat! Kiűzi a vírust, a bacit. Most írtam itt erről olvasd el, másnak is segít!
2010. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Pihenek sokat, és iszok is.Elég rossz, hogy ennyit kell inni, vagyis hogy ilyen gyakran, de hát mindent az egészségért.


Grapefruit&echinacea cseppeket szoktam szedni, reggelente 10 csepp egy pohár vízzel.Jó immunerősítő:) Nem tudtam, hogy most is szedhetem, de akkor szedem.Hátha segít ez is:)


Ilyet szedek:

[link]

2010. dec. 6. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!