Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a vesém! MIt tehetnék,...

Fáj a vesém! MIt tehetnék, hogy meggyógyuljak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vegyél vese/védö/tisztito teàt!
2009. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz!:)
2009. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz!! a vese nem játék! pfff:S
2009. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké holnap elmegyek,de most mit csináljak nagyon fáj?
2009. okt. 13. 16:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
takargasd be magad akár jó meleg sállal is,tekerd a derekad köré, nem az számít, hogy nézel ki és vegyél hosszú pólókat, (lány vagy?) ne ilyen kis haskidobós sz@rokat!Öltözködj rétegesen, és sok.sok kamillatea!
2009. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod megnövelni annak a valószínűségét, hogy művese-kezelésre kelljen járnod életed végéig, akkor mindenképpen menj orvoshoz. a művese (dialízis) egy olyan kezelés, aminek során egy gép segítségével tisztítják a véred, mert a veséd már nem képes ezt maradéktalanul ellátni. a vese megfázása súlyos károkat okoz a vesében (komolyabbakat mint azt sokan gondolnák) és elképzeléhető az olyan fokú funkciózavar, hogy nem képes 100%ig szűrni. ilyenkor jön a művese. szar ügy, ugyanis ha nem kap a beteg új vesét, akkor meg vannak számlálva az évei, ezek az emberek ha nem találnak nekik donort, 20 évnél tovább nemigen élnek. tudom, hogy hihetetlen, de ez tény. épp ezért érdemes mérlegelni, megéri e vajon ezt megkockáztatni, amikor felvesszük a csini, hasig érő kiskabátot a 0-4 fokokban... megjegyzem, mindezt nem én találtam ki, egyik közeli hozzátartozóm nefrológus és dialízisközpontban szokott ügyelni.
2009. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nekem a vesém fájt, akkor az orvosi ügyeletre mentem, és ott azt mondták, hogy jól tettem, mert vesemedence gyulladásom volt. Rögtön kaptam erős antibiotikumot.
2009. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

anyukám is dialízisre jár :(

hosszú pólós válaszoló

2009. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincs kint a vesém soha!Hosszú ruhákat hordok!Elmentem orvoshoz,de ma nincs rendelés,mit csináljak?Barómira fáj!Mit csináljak?
2009. okt. 14. 10:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Irány egy másik orvos, vagy az ügyelet, vagy kórház! Ha megmondod, hogy a veséd fáj, fogadni fognak! Ne hagyd magad lerázni!

Jobbulást!

2009. okt. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!