Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem, hogy gombóc van...

Miért érzem, hogy gombóc van a torkomban?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatról a másikra jött, TV-t néztem. Olyan mintha pinpong labdát nyeltem volna, vagy mintha egy láthatalan kéz szorítaná a nyakam, és nyomná a gégém. Valamint nehezen kapok levegőt, nem tudom, h a gombóc miatt, vagy azért mert bepánikolok a folytó érzés miatt. Elég gyakran érzem ezt amúgy, mitől lehet?
2010. dec. 8. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugi, kb 100% hogy nincs semmi testi bajod. szorongasz valamiért azért érzed ezt, de ha az megnyugtat akkor menj el dokihoz. nekem is volt ilyen elég sokáig és akkor múlt el amikor rájöttem hogy a szorongás miatt van. nekem az segített még sokat hogy direkt arra gondoltam hogy most nem kapok levegőt és nem is kaptam:D de utána már nem volt olyan ijesztő
2010. dec. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
attól h pánik beteg vagy... talán el kéne menni ideggyógyászhoz.
2010. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Dehogy vagyok pánikbeteg. Az pánikbeteg akinek rendszeresen vannak pánikrohamai, nekem egyszer sem volt még. Max hipochonder, azt vállalom.
2010. dec. 10. 23:15
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is van ilyenmostanában elég sokszor...nagyon rossz,nekem is ráfogták,hogy pánikbeteg vagyok,aztán kidreült,hogy nem:) szóval csak a stressz..én is megnézettem,de nincs ott semmi,csak egy kicsit nagyobbak a nyirokcsomóim,de korábbi betegség miatt.....szóval próbálj meg pozitívan gondolkodni,hofy nemsokára elmúlik..nekem el szokott:)

Jobbulást:)

2010. dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a garagombóc érzést okozhatja reflux is, akkor is ha nincs más tüneted.
2011. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!