Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a gombóc a torkomban?...

Mi ez a gombóc a torkomban? Féljek, hogy komolyabb?

Figyelt kérdés

Szóval ma van a 3. napja, hogy gombócot érzek a torkomban. Olyan érzés, mintha lenne ott valami, amit nem tudok lenyelni. Vagy mint amikor lenyelek egy gyógyszert, de kevés vízzel, és mintha megakadna a torkomban. Igazából itt érzem, ahol a nyakam alján van az a kis "horpadás".

Most mi ez? Beteg nem vagyok, bár kicsit fájt tegnap a mandulám. Arra gondoltam, hogy savam van, mert mostanában ideges vagyok, hétfőn itt a szakvizsga, és még nem tudok semmit..., és kicsi gyomoridegem is van, de azt mondták hogy az nem sav, ha nem éget, márpedig én semmi marást nem érzek. Mások azt mondták, lehet hogy pajzsmirigy. Más pedig azt hogy lelki eredetű, ami ugyancsak aktuális lenne. Nem szeretnék beteg lenni! Kívülről semmi dudor nem látszik ott nyelés közben, most néztem a tükörben. Szóval mit gondoltok?


2011. jún. 3. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Stressz miatt van.

Lazíts egy kicsit, de inkább nagyot! :-)

2011. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szeretnék érdeklődni, hogy javult-e a helyzeted, elmentél-e dokihoz,mert most nekem is ugyanezek a panaszaim?
2011. nov. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia, nem mentem orvoshoz, de elmúlt magától kb. 7-10nap alatt. elég idegesítő volt és kellemetlen, de szerintem a stressztől volt, meg a nyugtalanságtól. Remélem neked is elmúlik magától! Bár ha nagyon zavar, menj el az orvoshoz, legalább megnyugszol.
2011. nov. 16. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!