Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak? Valaki írjon...

Mit csináljak? Valaki írjon sűrgősen

Figyelt kérdés
valaki segítsen,nem tudom mit tegyek a végagjaim elérzéktelenedtek,szédülök,foltokat látok(fényt),alig tudok írni is....nem tudom mit csináljak.úgy félek.soha nem történt még ilyen velem
2010. dec. 9. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Egyél egy kis cukrot, lehet lezuhant a vércukor szinted. Próbáld ki. Vagy lezuhant a vérnyomásod. Cukor beteg vagyok 38 éve, amikor lezuhan a cukrom, vagy a vérnyomásom akkor szoktak ezek a tünetek megjelenni.Majd írj vissza, jobban vagy e? Ja és igyál kávét! Várom a válaszod, de elősször egyél édességet.
2010. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hívj orvost!
2010. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,vettem be cukrot,de még nem használt! rossz,olyan fura ez az egész,mintha nem is ezen a világon lennék,meg szótagolva tudok csak olvasni :( orvost meg nem akarok hívni még,hátha elmúlik
2010. dec. 9. 10:02
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Lehet ez még pánikroham is, vérnyomás ingadozással. A cukor nem azonnal szívódik fel, egyél inkább kockacukrot. Legalább 10 szemet.
2010. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Ha STROKE-od van, akkor az a legjobb, ha mielőbb kórházba kerülsz! Apunak is volt, kettő is, 30 percen belül meg kell kapnod az első infúziót, hogy minél nagyobb esélyed legyen a maradéktalan felszívódásra. Úgyhogy mentőt hívj! Most!
2010. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy stroke-om lenne...18éves/lány vagyok

köszi mndenkinek a segítéget,kezdek jobban lenni,csak fáj nagyon még a fejem meg kicsit szédülök

2010. dec. 9. 10:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lehetne? Ez nem korfüggő sajnos. Pici babákat és kis gyermekeket is kezelnek ezzel a betegséggel kórházban. De Te tudod, kívánom, hogy ne az legyen.
2010. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Édesem az én kishúgomnak 19 éves korában pattant el ér az agyában. Ma már nem kell idősnek lenni az ilyesmihez. Bár remélem, hogy tényleg csak a cukrod esett le. Viszont akkor is illik elmenni orvoshoz, hiszen a cukor is okkal esik le. Meg kell nézni, hogy nem vagy e cukorbeteg. A végtag érzéketlenség pedig ha nem múlik akkor mentő!
2010. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
miért a gyk-ra írsz? hívd az orvooooooooooooost!!!!!!!!!!!!!!
2010. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is vérnyomásgondra tippelek! Magas lehet a vérnyomásod, megugrott. Ez nagyon veszélyes, mertagyvérzést is kaphatsz. Azonnal menj orvoshoz!
2010. dec. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!