Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Schüssler sót használtatok...

Schüssler sót használtatok már? Tapasztalatokat szeretnék, lehet jót, rosszat, csak valaki írjon.

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
en hasznaltam, es en ajanlottam a növeremnek is. Neki az elsö szülese nagyon gaz volt, mert gyengek a kötöszövetei, es repedt, szakadt mindenhol. Ezert szedte a masodik terhesseg alatt, es nem volt semmi baj. (lehet, nem ettöl, de ki tudja). Nekem meg az allando fejfajasra, meg a csunya börömre, menstruacios görcsökre volt jo. Nem tudom, hogy tenyleg ez segit-e, de nekem bejött.
2010. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Áttetszőek lettek a metszőfogaim, erre ajánlották. Még nem túl régen szedem, ezzel kapcsolatban még nem látok változást, ellenben a férjem hívta fel rá a figyelmemet, hogy eltűntek a szemem alól a barnás karikák és duzzanatok. Azóta utánaérdeklődtem és bizony erre is szokták ajánlani, szóval, ebben már segített is :)
2010. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az létezhet, hogy még magasabb lett a pulzusom a schüssler sótól? 5napja szedem. Alapjáraton 100körül van pulzusom azt mondta háziorvosom, hogy stressz miatt. De amikor hazaértem suliból 118 volt.. jó a kedvem meg kicsit pörgök de nem vagyok egyáltalán ideges, meg nem is ittam kávét energiatitalt kólát semmit..
2010. nov. 9. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem használtam, de a barátnőm anyukája igen. Kapott is pár vesegörcsöt. De ezzel persze nem azt mondom, hogy ez átlagos tünet, eléggé rohanó életmódot folytat :)
2010. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szem alatti sötét karikák melyik fajtától csökkentek?
2011. márc. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!