Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha úgy szoptatom egy éves...

Ha úgy szoptatom egy éves gyerekem, hogy közben olyan gyógyszert szedek, amire az van írva, hogy szoptatás közben nem lehet, mit okozhatok neki?

Figyelt kérdés

15 hónapos, elég sokat kéri még.

A doki azt mondta hogy egyszer lehet este, de nagyon többször nem kéne, igazából nem tudják, hogy mit okozhat...


2010. dec. 9. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvos sem tudja, mi honnan tudjuk? Pláne, hogy le se írtad, hogy milyen gyógyszerről van szó...

Amúgy jófej vagy, hogy csak azért is szoptatod, holott le van írva, hogy nem ajánlott.... Az ilyenektől miért nem veszi el a gyereket a gyámhatóság?

2010. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Az anyatej nagyon fontos, szerintem ne szedj gyógyszert.

Vagy szerezz kecsketejet, az is nagyon egészséges, majdnem olyan mint az anyatej, egy évesnek már szerintem jó az is.

Esetleg keress egy szoptató dajkát, vagy minek hívják őket.


Allergia, autizmus, immunbetegségek is kialakulhatnak ilyesmitől úgy tudom, úgyhogy nem érdemes kockáztatni szerintem.

2010. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Fél éves kor felett az anyatej jótékony hatása jelentősen csökkent. Napi egy szoptatás bőven elég, ha pedig szoptatáskor nem ajánlott a gyógyszert szedni, akkor én a helyedben inkább nem szoptatnék.
2010. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első, értelmezd a kérdésem. Te nemnormális.

Többinek köszi a választ.

2010. dec. 9. 20:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem írtam olyat, hogy csak azért is szoptatom...
2010. dec. 9. 20:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem tök érződik a kérdés feltevésből az elméletisége...
2010. dec. 9. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!