Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minek a tönete lehet a nagyfok...

Minek a tönete lehet a nagyfoku szomjuság?

Figyelt kérdés
Egész nap szomjas vagyok, ma már kb 4-5 liter folyadéknál tartok (leginkább vizet iszok) és midnig ugy érzem mintha kezdene kiszáradni a torkom..:S Mitől lhet ez?
2010. dec. 11. 21:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szorítok, hogy ne legyen baj, majd írd, hogy mi lett!
2010. dec. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ugye majd megírod itt az eredményt? Mert pár napja én is állandóan szomjas vagyok, szárad a torkom, bár más okom is van rá, de azért kíváncsi vagyok. Remélem nem lesz nálad semmi baj. :)
2010. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

azt mondta az orvosom, hogy a vércukorszintem tökéletes, ne izguljak nem vagyok cukros..

de arra a kérdésemre hogy akkor miért szomjazok állnadoan nem tudott válaszolni nekem..

ennyit az orvosokról..:S

2010. dec. 21. 01:32
 14/14 anonim válasza:
én is napi 5-6 litert legurítok én is attól féltem hogy cukorbeteg vagyok de a vérképem tökéletesxD
2014. nov. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!