Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az éjjeli szomjúság lehet a...

Az éjjeli szomjúság lehet a cukorbetegség jele?

Figyelt kérdés
A barátom éjjelente gyakran arra ébred mostanában, hogy nagyon szomjas, 3szor is felkel egy éjjel alatt emiatt. Mi okozhatja?
2011. márc. 23. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de az is lehetséges, hogy késön/sokat/sósat vacsorázik vagy túl száraz neki a levegö a szobában, esetleg nap közben túl keveset iszik, stb.
2011. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem pl ha bedugul az orrom és csak számon tok levegőt venni akkor mindig annyira kiszárad a szám hogy felkell kelnem akár 3szor is inni.
2011. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fűtésszezonban velem is sokszor van ilyen, meg majd nyáron a dögmelegben. Optimális esetben az ember folyamatosan iszik pár kortyot nap közben is, és főleg ha erre van ráállva a szervezete, akkor egy éjjel alatt hiányolja, az azért mégiscsak több óra egyhuzamban.

Vagy túl keveset iszik, és ezért ébred arra, hogy szomjas...

Bár mikor párommal alszok, akkor gyakrabban felébredek én is ilyenekre, nem teljesen tudom miért, de ez van. Szóval szerintem ennyi miatt még nem érdemes aggódni, ha egyébként nem veszélyeztetett a kérdésben és egyéb erre utaló jelek sincsenek.

2011. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!