Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomorgörcs. Fekély? Vagy vmi...

Gyomorgörcs. Fekély? Vagy vmi más lehet?

Figyelt kérdés
Két napja a gyomorszájam és a köldököm közti részen kb 5-t0 percenként összerándúl és begörcsöl...csikar a hasam...mintha egy kést forgatnának benne,pár másodpercig tart utána abbamarad és kezdi előről...ez vajon mitől lehet?Voltak másnál is hasonló panaszok????
2010. dec. 13. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Probalj nyugtato gyogynovenyteat fogyasztani pl. Lehet egy virus, de lehet az idegesseg is az ok. De igazabol erdemes lenne egy orvosi kivizsgalast kerni.

Ha stresszes eletet elsz, akkor vegyel nyugtato teakevereket, s ez segiteni fog, illetve megszunteti a panaszt.

Lehet az etkezesi szokas is az ok.

2010. dec. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegnap kínait ettünk a férjemmel és nem szoktunk...lehet hogy az idegen a gyomromnak?mintha azóta nem lennék túl jól...pedig az én gyomrom mindent kibír...semmitől nem szokott fájni és semmi nem hajt meg...de már hasmenés is van...:(
2010. dec. 13. 08:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, a kínaitól nekem is voltak már érdekes dolgok, volt hogy megettem, fínom volt, de 20 perc mulva mentem hányni.

Szal kínaival már én is megszívtam és nem is egyszer :)

Voltam néha rosszul tőle. Egyedül az ananászos csirkétől nem leszek rosszul :)

2010. dec. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt mar ra pelda, hogy amikor ellenoriztek a kinai ettermet, ott dobozos macska eledelt talaltak a konyhaban, amit elkeszitettek, s valami "tengeri" menukent adtak el pl.!

Erdemes elkerulni ezeket az ettermeket, vagy pedig egy jol bevallt allando helyen etkezni, amikor ez lehetseges.

Egy ilyen rosszullet utan erdemes kamillateat inni, s par napig fott burgonyat, tojast, s almat enni, hogy kitisztuljon a szervezet, s igy a gyomor is megnyugszik.

2010. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
remélem, hogy azóta már elmúlt a hasfájásod. Pár hónapja én is pont így voltam, én sem tudtam az okát, 2 hétig szenvedtem vele, egyre rosszabb volt, vegül már annyira görcsölt a köldököm felett, hogy le kellett ülnöm, amikor begörcsölt. Anyukám elcipelt dokihoz, elpanaszkodtam neki, de nem nagyon tudott rá mondani semmit sem. Adott egy olyan tablettát, ami gyomorsavat csökkenti.Azt mondta, ha nem múlik, akkor irány tükrözés. Hazamentem dokitol, bevettem 1 szemet abbol az orvosságból, és mintha elvágták volna a fájást. Elmúlt, azóta egyszer sem jelentkezett.
2010. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!