Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Betegesen sokat alszik a lányom!?

Betegesen sokat alszik a lányom!?

Figyelt kérdés

A lányom 18 éves.Reggel fél 6 kor kel.A buszon alszik kb 1 órát,amíg be ér az iskolába.Ott kb 1-2 tanórát végig alszik.Hazafelé a buszon +1 órát.Majd itthon kb 9 kor lefekszik,és másnap reggel fél 6 kor kel.Hétvégén van,hogy este 10 kor elalszik,és másnap délben kel fel.Mindig fáradt,kedvtelen.


Ez nem normális ugye?

Mitől lehet ez?


2010. dec. 14. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
"Mindig fáradt,kedvtelen." Ezen kívül minden rendben van vele.. 18 éves! Tinédzser! Fejlődő szervezet! És ez a mai rohanó, stresszes környezet még tovább tolja az emberek alvásidejét, szerintem!
2010. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vashiány, vitamin hiány, depresszió. először szerintem egy vérvétel nem ártana, aztán jöhet a többi, ha ott nincs gond. háziorvoshoz menjetek.
2010. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nyugodj meg, szerintem nincs nagy baja szerencsére. :)

Én is 18 éves vagyok, és kb pont ugyanezt csinálom... egyszerüen valahogy könnyebben fáradok, sok stressz ér stb.

bizti kedvéért vidd vérvételre. minden jót

2010. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt én is csináltam egy darabig, a reggel fél hatos felkelés egy idő után levertté tesz. A napközbeni egy órás alvások semmit nem érnek. Azért egy vérképet csináltassatok, biztos ami biztos. Ha negatív, én endokrinológusnak is megmutatnám. De szerintem a rendszeres korán kelés a fő ok.
2010. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom végzős, ami tényleg elképesztően fárasztó, főleg akkor, ha nincs ehhez hozzászokva. Én is végzős vagyok, legszívesebben egész nap aludnék. Ez, hogy állandóan sötét van főleg betesz. Még sötét van, mikor elindulok itthonról, már sötét van, mikor haza indulok (különórák, délutáni foglalkozások, próbák, stb) és itthon még tanulni kell, mert ugye érettségi.

Mondjuk én nem vagyok kedvetlen, de meg tudom érteni, hogy ő az. Ettől még egy vérkép nem árt, de szerintem semmi baja.

2010. dec. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!