Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ágyúdörgésre sem kelne fel...

Ágyúdörgésre sem kelne fel anyukám, olyan szinten alszik mindig, ez kezelhető?

Figyelt kérdés
Anyu kb 10-12 éve küzd ezzel az alvási problémával. Éjjel alig bír elaludni, viszont ha elalszik végre, akkor reggel egyszerűen nem kel fel, hiába csörög mellette 3 óra és nem is kevésszer. Pontosabban csörög az óra, csörög a mobilja(már metál van neki beállítva, nagyon komoly..) és apu is hívja a melóból minden alkalommal, amikor dolgoznia kel anyunak menni. Általában mindenki felébred, mikor már huszadszor csörögnek a dolgok, de ő csak akkor kezd ébredezni, így ha valaki itthon van mi is megyünk keltegetni. Sajnos mégis volt már olyan, hogy elkésett melóból. A gond most azzal van, hogy ugyan állítása szerint kipiheni magát, de most már őt is nagyon zavarja, hogy éjjel sem kel fel semmire, reggel is alig lehet felkelteni. Azt mondja olyan, mintha teljesen kilépne a testéből éjjelente, és reggelre vissza kellene találnia. Fokozatosan észleli az ébresztőt is, és van, hogy már hallja, de képtelen még megmozdulni is. Mit lehetne ezzel az egésszel kezdeni? Az ő nevében írtam most, mert tehetetlen etéren.
2011. nov. 3. 07:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Fiatalon volt ilyenem. Kerestem és találtam motivációt, azóta ezt csinálom, akármi miatt is kell felébredni reggel. Egészen sokszor van az, hogy felébredek, ránézek az órára (telóra), van pár percem ébresztőig... Teljesen hozzáállás kérdése. A helyetekben rendeznék egy kerekasztalt, amiben mindenki megegyezik abban, hogy magára hagyjátok, rábízzátok, ővé a felelősség. Elég sok milliárd ember megvan anélkül, hogy kifogást kellene keresnie a késésre.
2011. nov. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!