Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gerinc sérvem van, mely nem...

Gerinc sérvem van, mely nem gyógyul. Januárban szteroidos infúziókat fogok kapni. Ellen javallatok, személyes tapasztalatok? Nem fog hízlalni? Sajnos így is túlsúlyos vagyok.

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is gerincsérvem van. 1éve derült ki.amit az ideggyógyász műtétre javasolt,sürgősen.nem egyeztem bele aműtétbe,hanem elmentem egy csonkovácshoz.1 hét alatt rendberakott, azóta is jól vagyok.
2010. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én sem szeretném a mütétet, de nagyon nem . De a szteroidot mát nem hiszem, hogy elkerülhetem, mert a lábamba sugárzik a fájdalom. Nem tudok dolgozni 4 hete.
2010. dec. 16. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
jártam gyógytornára, fizikóterápia 1hónapig semmit nemjavultam.csak kisérettel tudtam bárhova menni.még a háziorvosom is azt mondta,hogy megbánom a műtét visszautasítását.a műtétet csak akkor, ha már nincs más kiut.különben jobbulást.ehhez a csontkovácshoz volt aki úgy vittek be, és saját lábán jött ki az első kezelés után.
2010. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!