Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 16 éves vagyok és kétszer...

16 éves vagyok és kétszer próbáltam a heroint! Ez normális?

Figyelt kérdés
Nevelőfaterommal meg pár haverjával/barátnőjével lőttem be magam, semmi mást nem próbáltam még, csak speedet, de azt kb minden hétvégén szívom, mert az mindig van egy csomó. 16/F
2010. dec. 17. 19:57
1 2
 1/20 anonim válasza:
75%
Nem, nem normális. De ezt gondolom te is tudod.
2010. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Ez jó út igen, a halálba vezető gyors úthoz. Ha most nem hagyod abba akkor függő leszel (vagy már az vagy), más beteg gyerek meg mit meg nem adna fele annyi egészségért ami neked van...
2010. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális! A nevelőapád pedig egy felelőtlen ember,ha ilyet enged neked. Nézd, szerintem pontosan te is tudod,hogy a heroin az egyik legszemetebb drog. Gyorsan kialakul a függőség,ahonnan szinte nincs visszaút. Tedd le,amíg tudod!
2010. dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De már kicsit szarul vagyok, szerintem szombaton vesznek megint, muszáj lesz mert alig birok ébren maradni..
2010. dec. 17. 20:06
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem normális, csak gratulálni tudok, én 17 vagyok, de van annyi eszem, hogy ezt ne csináljam, mert nem fogom elb@szni az életemet. Nézd meg a Rekviem egy álomért című filmet és kíváncsi vagyok, hogy azok után is akarni fogod-e majd a drogot. Nem dokumentumfilm, semmi olyasmi, sőt nem is akar lebeszélni a drogokról, csak megmutatja 4 drogos életét, és, hogy mik lehettek volna, ha nem drogoznak.

Itt vannak linkek és komolyan gondolom, hogy nézd meg!

*****

*****

Ha ez a két link nem indul, akkor keress rá moovie.hu-n, ott találsz még sok linket.

17/fiú voltam



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Sohase muszáj, igyál energiaitalt vagy kávét. És, ha már a legrosszabb a helyzet, akkor kérj tanácsot felnőttől, és ne az apád legyen az.
2010. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez abszolút abnormális, és igen gyorsan szakíts meg minden kapcsolatot a nevelőapáddal és a heroinnal, ha akarsz még életet. Mert a heroin maga pokoli halál, komolyan veszélyes, nem csak amolyan gyerekrémisztgetés!
2010. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszáj bevenned, akkor már függő vagy. A tanácsom ugyanaz, mint az előzőé, hacsak nem akarsz korai halált vagy egy akármilyen agybajt.
2010. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
A heroin az egyetlen olyan drog, melyből az első adag is (fizikai) függővé tesz valakit. Szóval, azt nem lehet "kétszer próbálni", így erős a gyanúm, hogy kamukérdés...
2010. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Egy ismerősöm túladagolásban halt meg. A közös tűhasználat miatt HIV fertőzött lett, amit tovább adott az akkori barátnőjének is.(persze még az elején,ugyanis később már impotens lett a szertől.) A lány még él, de nem túl jók a kilátásai. A heroin miatt tönkre ment mindkét ember élete. A srácért nem kár,ő választotta ezt,hát tessék! De a barátnője, aki soha nem nyúlt a szerhez, nem is sejtette, neki miért kell szenvednie más hülyesége miatt?! Ha neked jó így,lődd magad, téged se fog senki sajnálni, mert a társadalom szennye vagy, egy utolsó kis sz*rházi.Még van visszaút! Elmehetsz elvonóra. De, más embereket ne sodorj veszélybe, nincs jogod hozzá!
2010. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!