Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ilyen fárasztó az utazás?

Miért ilyen fárasztó az utazás?

Figyelt kérdés
Van, hogy naponta 3-4 órát utazok, nem csinálok közben semmit, csak ülök, meg alszok, átszállás sincs, mégis nap végére teljesen fáradt vagyok. Más olyan tevékenységet nem végzek ezeken a napokon, amik különösképp megterhelőek lennének.
2010. dec. 19. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Sorstárs...ezt dettózom én is 3-4órát utazom...buszon alvás végig egyszerüen én sem értem...várjuk az rtelmes válaszokat:)
2010. dec. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
é
2010. dec. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert utazás közben folyamatosan "mozog a környezet", az agy dolgozik. Elfárad mert 3-4 órán keresztül a "környezet képét" dolgozza fel.
2010. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja meg a semmit tevés, úgyse nagyon csinálsz semmit. Tétlen vagy, szervezeted kihasználja az időt pihenésre.
2010. dec. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Útközben általában lekötöm magam, mégis fáradtabb vagyok, amikor bemegyek, mint ha nem.
2010. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14:17 szerintem pont az ellenkezője. az agy elfárad a semmittevésben. a tested is. ráadásul kellemetlen is lehet a helyzet, mert úgy érzed várnod kell. naponta 4 óra elveszik az életedből haszontalanul, még akkor is, ha valóban az utazás egy fontos részlete az életednek, hogy dolgozz/tanulj

a semmittevés legalább olyan fárasztó mint a munka

2010. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Napi 4 óra veszik el az életedből amit soha nem kapsz vissza.


Ezen gondolkozz el.



Olvashatsz pl egy könyvet,vagy edzheted a tüdődet...

2010. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!