Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Az normális, hogy semmittevés...

Az normális, hogy semmittevés közben is izzadok? (pl. suliban órán, buszon utazás közben stb. )

Figyelt kérdés
ha ez esetleg természetes akkor miért van, ha nem akkor mit lehet csinálni? elég idegesítő
2011. jan. 11. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
valamiért szorongsz nyilvános helyeken nem?
2011. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mosakodás után hasznos az almaecetes lemosás,bedörzsölés. Kis vattadarabot itass át az ecettel/lehet síma háztartási ecet is/és töröld át a hónodalját.Az esti fürdővízbe főzz zsálya teát, vagy zsurlót, esetleg tölgyfakérget. 1 ek teát 1 l. vízzel forrázz le, álljon egy kicsit, majd leszűrés után mehet a fürdővízbe. A zsálya teát iszogathatod is. Nagyon fontos, az izzadt területek szárazon tartása. Amint megizzadsz igyekezz leszárítkozni, hogy a baktériumoknak ne adj szaporodási feltételeket. Használj mentholos hintőport, ne hordj műszálas ruhákat. A feszültség a megfelelési kényszer egyenes válaszreakciója a kellemetlen szagú izzadás. Ha idegi eredetű az izzadásod jó, ha napi szinten fogyasztasz a következő gyógyteákból: citromfű, levendula, bazsalikom. Amíg az okot meg nem szünteted, a helyzet nem fog változni.
2011. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem feszengek, nem stresszelek és mégis. itthon tv nézés közben is szoktam, mint sok más hétköznapi élethelyzetben
2011. jan. 12. 01:04
 4/8 anonim ***** válasza:
vernyomasod milyen?
2011. jan. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
minden teljesen rendben van. vércukor, testzsír, koleszterin stb
2011. jan. 12. 04:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Használsz esetleg dezodort? Én addig izzadtam, amíg azt használtam. Ki kell tapasztalni, mi az ami előidézheti. Ez egyénenként változó.
2011. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz ellene,ez adottság.Én 10 éve ezzel szenvedek sokszor.Van rá elvileg műtétes eljárás,de én egyenlőre nem merek belevágni.
2011. jan. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? hormonváltozás, de akár szívprobléma is akozhat ok nélküli izzadást-hőhullámot...
2011. febr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!