Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet-e a stressztől, vagy...

Lehet-e a stressztől, vagy depressziótól kiújuló, vagy el nem múló gombám, fertőzésem?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik a jó szó rá, amit érzek, de nagyon elkeseredett vagyok a 4 hónapja nem múló gombámtól ill. fertőzésektől. Ront a helyzeten, ha ezen stresszelem magam igaz? De mit tehetnék ellene, annyira kilátástalan már ez az egész... :(
2010. dec. 20. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyanez a bajom már 2 éve..és csak idegeskedek én is ezen..annyira szörnyű..ördögi kör. olyan jó lenne megszabadulni tőle!
2010. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, megpróbálok nyugodt maradni, mert gondolom árt a sok negatív gondolat, de nem megy mikor 4 hónapja nem találják mi a bajom és nekem 1-2 napon belül visszajön..
2010. dec. 20. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szedtél előtte erős antibiotikumot? Az okoz néha ilyen tüneteket. Idő, amíg helyreáll a szervezet védekező rendszere. Egyél sok pro-biotikus joghurtot!
2010. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szedtem antibiotikumot, tudom hogy az is rossz, beteg is voltam, de inkább szenvedtem gyógyszer nélkül. És sajnos laktózérzékeny vagyok.
2010. dec. 20. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, a joghurt csak gyomorra jó, hüvelygombára nem. Én megkérdeztem az orvost.


Én a stresszben sem hiszek. Felsorolok néhány dolgot, amitől lehet:

- Intim lemosó, törlőkendő, tisztasági betétek (főleg illatos).

- Műszálas fehérnemű. (Pamut kell, és min. 40-60 fokon mosni.)

- Penészes sajtok (azt ehetsz? vagy azt sem?)

- Magas vércukorszint.

- Candida.

- Fogamzásgátló.

- A párodat nem kezelték, és visszafertőz.

- Ráülsz idegen helyen wc-re.

- Valamely családtagod ráül és aztán az otthonira is, és ott fertőződsz meg.

- Nem azzal kezelnek, amid van. (Volt tenyésztés.) Ilyen esetben érdemes dokit váltani.

- Uszoda, szauna.

- Antibiotikum (de ezt már kizártad).

2010. dec. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Intim lemosót már félretettem 4 napja, tisztasági betétet muszáj hordanom, mert a kúpok visszafolynak, de nem illatosak.

Próbálok csak pamut fehérneműt használni, 40 fokon van mosva, és kivasalom, mindenel együtt ami hozzám érhetett.

Penészes sajtot nem eszek. vércukorszintem nem tudom magas e.

fogamzásgátlót szedek 3 éve, de ezelőtt nem voltak ilyen problémáim.

Páromat kikezelték minden alalommal, de nem is feküdtük már le ezer éve.

Tenyésztés volt már egyszer, most várom a második eredményét.

Uszodába nem jártam nyár óta.

2010. dec. 21. 09:40
 7/7 anonim válasza:
Egy kedves barátnőm szenvedett hasonlóktól, bár ő szedett antibiotikumot is kezelésükre, majd végül a bélrendszere is fejre állt. Most végre kiderült, mi van a háttérben: candida elszaporodása. Amit vélhetően a stressz váltott ki. Ráadásul mivel az orvosok csak az egyes tüneteket kezelték, nehezen derült ki, és nem is mindegyik orvos hisz benne, de most diétát tart és már másokkal is beszélt, akik ezen már túl vannak. Szóval nem biztos, hogy Neked is ez van, de érdemes a neten rákeresni, megnézni a tüneteket,lehet-e ez és a háziorvossal beszélni, ezt lehet szűrni. Jó egészséget!
2011. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!