Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől van? A stressztől?...

Ez mitől van? A stressztől? Kezdődő depresszió? Vagy komolyabb?

Figyelt kérdés

Érettségire annak idején úgy készültem fel, hogy energiaitalt ittam rendszeresen. Kikezdte a szervezetemet és felborította az alvási ciklusomat olyannyira, hogy a szakmai képzés első évében az orvosom - ahelyett, hogy kivizsgálásra küldött volna - felírta a legerősebb altatót... az még jobban rátett a dolgokra.


A második évet nagyjából átvészeltem. Sikeresen levizsgáztam. Ennek már lassan fél éve. Azóta munkakereső vagyok.

Előfordul, hogy nincs kedvem enni, máskor pedig teleeszem magam. Van mikor napokig nem kell elmennem nagy wc-re, aztán előfordul, hogy napokig hasmenésem van.


Emellett van egy olyan érdekes dolog, hogy éjszaka nem tudok aludni akármilyen fáradt vagyok is. Ha este lefekszem felkelek fél óra után vagy éjfél előtt. Általában, ha nem alszom ki magam, akkor fáradtan kelek ugyan, de semmi bajom. Ha meg kialszom magam (8 óránál többet) akkor pedig fáj a hátam, derekam, izületeim.

Ez mitől van?


23/F


2010. nov. 25. 02:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan vagy, mint egy gyerek, tehat megkell tanulnod azt, hogy rendszeres elet, mint a csecsemoknel van.

Ezt nem sertesnek szantam, de valoban igy kell cselekedned.

Egeszsegesen etkezni, es termeszetesen, tehat nem tartositott elelmiszerek. Uditok helyek, gyogynovenytea, vagy sima tiszta viz,

s a rendszeres mozgas!

Felejsd el azt, hogy: nincs kedvem! Muszaj!

Hangulatjavito teakevereket vasarolj, abbol reggel-este 1-1 cseszevel kell inni,

napkozben 4 csesze csalant, es rendszeresen etkezzel, tehat 5-or. Az esti etkezes legyen konnyebb, amivel nem terheled meg az emesztorendszer munkajat.

Tanulj meg relaxalni, talalj valami hobbit stb.

Igy fogod elerni azt, hogy ujra egeszseges eletet elj!

2010. nov. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyetértek az első hozzászólóval teljesen, a teákat mondjuk hagynám, hogy ürüljön ki a szervezeted a kémiai anyagoktól, de ha régóta nem szedsz semmit, akkor az is jó. kávét is kerüld.
2010. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!