Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges a stressztől az...

Lehetséges a stressztől az erős fejfájás?

Figyelt kérdés
kb másfél hete egyfolytában fájt a fejem..Nagyon stresszes 3 hónap van mögöttem,kemény megpróbáltatás.És annyira feszített a fejem mostanában h nem tudtam mire gondolni..Már minden rossz lehetőség végig futott az agyamban,de most jó nagyot sírtam és elmúlt a java.szerintetek lehet a stressztől komoly fejfájás és zúgás?
2011. jún. 26. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet.A stressz miatt nagyon sok embernek vannak ilyen panaszai mint neked.
2011. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hajaj, de még mennyire! Az jó ha kisírtad magad - sok feszültségtől megszabadítja az embert egy kiadós sírás! :)

Ha viszont netán "visszajönnének" a panaszaid, fordulj a háziorvosodhoz!

2011. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fülzúgás az biztosan lehet a stressztől, nekem is van. A fejfájás pedig azért lehet, mert a vérnyomás is emelkedhet.
2011. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 neewollah ***** válasza:
Stressz az egyik leggyakoribb,ha nem leggyakoribb oka a fejfájásnak.Probléma akkor van ha a fejfájás mellé hányinger,hányás,furcsa látás egyebek társulnak
2011. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz nektek,most egy picit megnyugodtam..:)
2011. jún. 27. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!