Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magas pulzus, gyakori fejfájás...

Magas pulzus, gyakori fejfájás mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
A pulzusom 100 és 130 között ingadozik, vérnyomásom az pedig jó: 120 és 140 között. A fejem kétnaponta fáj de akkor órákig tart. Elmentem háziorvosomhoz ő azt mondta, hogy biztos csak stresszes vagyok és próbáljak meg nem idegeskedni. Ennyit az orvosokról... Szerintem a keringés se valami jó bennem mert a talpam és a kezeim mindig jég hidegek. Sokszor minden hülyeségen felkapom a vizet, aztán hirtelen nyugodt leszek. Szerintetek mi lehet a bajom?
2010. dec. 22. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem írtad le a korodat...Az, hogy miért hideg a lábad nem tudom, de biztos nő vagy. Hogy ez hogy függ össze a nemeddel azt nem tudom, de eddig minden szerelmem hideg-lábú volt. Úgy kellett felmelegíteni őket. A pulzus emelkedettsége valóban a stressztől lehet. Nem szabad gyógyszerrel befolyásolni egyenlőre ezt a rendszert. A hangulatingadozásaid meg tinire utalnak, és nem betegségre. Magadnak kell megváltoztatni az életviteledet. Hidd el, ez nem olyan nagy dolog.
2010. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nincsenek véletlenül súlyproblémáid? A vérnyomásodban mennyi az alsó érték?

Kávéval hogy állsz, mennyi megy le?

Sportolsz/mozogsz rendszeresen?

2010. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vashiány?
2010. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

16/L vagyok

160cm és 48kg.

Voltam már vérvételen és a véreredményem szuper, tehát nincs vashiányom és a hormonrendszerem is rendben van.

Naponta 1 kávét szoktam inni reggel.

A legalacsonyabb vérnyomásom: 108 volt

A legmagasabb pedig: 153

2010. dec. 22. 19:04
 5/8 A kérdező kommentje:
ja és 1 héten kétszer eljárok biciklizni meg naponta elég sokat sétálok.
2010. dec. 22. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
nem ártana azért egy endokrinológust megkeresni, policisztás petefészek miatt (pos) vagy pajzsmirigy probléma miatt is lehet. Létezik fejfájás ambulancia, legalább oda kérj egy beutalót.
2010. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad, egészséges vagy. Viszont lehet valami stressz az életedben, ami folyamatosan nem hagy nyugodni. Családi, iskolai, szerelmi. Tedd a helyére ezt a dolgot, és megnyugszol. Ha nem tudod, vagy nem látsz kiutat, írd meg emailbe. Kb. az unokámmal lehetsz egyidős. Találunk megoldást.
2010. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Energiaitalt szoktál inni ?
2012. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!