Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 4 hete a következő tüneteim...

4 hete a következő tüneteim vannak: fejfájás (migrénes), szapora szívverés, nehéz légzés, magas vérnyomás, néha szédülök és remegek. Ezek a tünetek az idegesség és a stressz miatt lehetnek?

Figyelt kérdés

Vizsgaidőszak van és kiderült, hogy júliusban lesz egy térdműtétem, ideges vagyok ezek miatt.

Elmenjek kivizsgáltatni magam? Főleg a nehéz légzés az, ami zavar. Régebben dohányoztam, de már leszoktam, de azért mégis meg vagyok ijedve.


2009. jún. 17. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát igen.ez lehet az idegeskedéstől is!de azért menj el a dokihoz,vizsgáltasd meg magad,ő biztosabbat mond majd.

És próbálj meg minnél többet lazítani,pihenni,aludni!:)

Remélem segítettem valamit

Puszi

2009. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tessék orvoshoz menni! Ne Te de ne is a hozzászólók döntsék el, mi bajod. Ilyen tünetekkel legalább a háziorvosig juss el, néhány vizsgálatra biztos elküld. Legyen csak stressz, de ki tudja, jobb az ilyennek utána járni minél előbb!
2009. jún. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Egyébként voltam a háziorvosnál és azt mondta, hogy ez az idegesség miatt van és írt is fel nyugtatót, de a szüleim azt mondták, hogy ilyen fiatalon (20 évesen) ne szedjem. Bár az is igaz, hogy ez 2 hete volt (mert akkor megfázás miatt is mentem hozzá) és akkor még a nehézlégzés nem szerepelt a tüneteim listáján... :S
2009. jún. 17. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár későn írok, de ez a szorongás kivetülése. 7 éve van nekem, lassan megszokom.....

Üdv, egy GAD-os 22 éves :D

2013. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!