Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért apámnak állandóan forró...

Miért apámnak állandóan forró a keze, akkor is ha nagyon hideg van?

Figyelt kérdés

Asztalos az öregem.közzel 45 éves ,- 10 fokos hidegben kihívót hogy segítsek elvági egy deszkát, amin 2 cm-es vastag jég volt, mert kellet a disznóvágásra .Nekem csak tartani kellet és neki meg fűrészelni . Megfogta a jeges deszkát pucér kézzel és ameddig lefűrészelte megolvadt a tenyere alatt a jég .Nekem meg majd lefagyott a kezem kesztyűvel együtt.

5-en vagyunk a családban, de mind fázósak vagyunk. Egyikőnk sem erünk fel vele. Arra lennék kíváncsi hogy a jó egészségnek tudható be, meg annak is hogy égésznap bütyköl valamit és megiszik egy, egy pohár jó bort? Vagy egyszerűen ő olyan fajta ?


2010. dec. 22. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Apádnak jó a vérkeringése, ti pedig táposak vagytok.

Bocsi.

2010. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de szerintem jó a vérkeringése.


24/L

2010. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. Apukád folyamatosan dolgozik, bütyköl valamit, ezért jó a vérkeringése, ti pedig leginkább a klaviatúrát veritek, hozzá képest puhányok vagytok. Ezért van, hogy ő ellenállóbb nálatok.
2010. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!