Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok rosszul reggelente?

Miért vagyok rosszul reggelente?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hete, hogy minden reggelem erős hányingerrel és szédüléssel kezdődik ami bár elmúlik, de a napom további részében pedig nagyon fáradt és kimerült vagyok még ha nem is csinálok semmi megerőltetőt. És azóta mióta ezek a panaszok jelentkeztek nálam még egy furcsa dolgot vettem észre, azt, hogy egész nap iszonyatosan éhes vagyok és szinte csak eszek... Vajon mi okozza ezeket a tüneteket?Köszi előre is a válaszokat!
2009. jan. 27. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menyi az esélye hogy terhes lehetsz? Tudom hogy elcsépelt és idegesítő, de az embernek ez jut először az eszébe, és ugye nem írtad hogy férfi vagy, tehát nem zárom ki, ne haragudj.


Nálam a stressz okozott ilyen tüneteket. A gyomorsav miatt reggel hányinger, később éhség egész nap, a nem megfelelő minőségű alvás miatt kimerültség és kedvetlenség.

2009. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom ezt elfelejtettem hozzátenni nő vagyok... És bár babát szeretnénk a párommal, de nem akar összejönni a múlt héten múlt el a menstruációm is úgyhogy sajnos szerintem valami másról van szó...
2009. jan. 27. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Újra az első válaszoló: Tesztet azért csináltál? Tudod, nem egy nőt ismerek, akik a terhesség első egy-két hónapjában menstruáltak :)


Ha a próbálkozáshoz hozzá tartozik valamilyen hormonkészítmény, az is okozhatja.

2009. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hormonkészitmény nem de holnap reggel teszt mert a párom vett... Mostmár csak az a baj, hogy úgy örül mintha terhes lennék és félek, hogy negativ lesz az eredmény mint eddig már 3x... :S de azért köszönöm a választ!
2009. jan. 27. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktom rosszul lenni reggel,ha sokkkal korábban kell felkelni,vagy ha elutazok,és megbomlik a bioritmusom. Nem tudom,mennyire segit ez...
2009. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!