Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggelente rosszul vagyok a...

Reggelente rosszul vagyok a buszon. Miért?

Figyelt kérdés
Elég gyakran előfordul, hogy reggelente rosszul leszek a buszon. Nagyon sokan vannak rajta, alig férek fel, és mindig állok. Egy idő után elkezd égni a fejbőröm, aztán hányingerem lesz. Ezután elkezdenek elnémulni a hangok, elsápadok, nagyon melegem van, és eltűnik a kép is, színes foltokat látok. Ilyenkor általában muszáj legugolnom, vagy leszállnom mert elájulok. Volt olyan, hogy végigálltam, és elmult 10 perc után, de nagyon rossz volt. Általában ha eszek előtte, nem vagyok rosszul, de előfordult hogy ez sem vált be. Kipróbáltam, hogy ha ajtóban állok mi lesz, eleinte bevált, de aztán ott is rosszul lettem. Valakinek valami ötlete, hogy mitől van ez, és mit lehet tenni ellene? Tudom, hogy vannak ilyen kérdések az oldalon, de egyik sem pont ugyanilyen. Köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 20. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

És ez akkor is előfordulna, ha nem eszel és kocsival mész....Vagy ha ugyanúgy busszal, de kevesen vannak?

Mert ez szorongásos tünet, kezdeti pánikbetegségnek tűnik nekem!

2009. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha kocsival megyek, nincs semmi baj, vagy ha kevesen vannak, akkor sem. Sőt, amikor délután jövök haza, és sokan vannak, akkor sincs baj. Mindig csak reggel.
2009. máj. 20. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__2504..


Az első választ olvasd el.


Vagy reggelizel rendesen?

2009. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tipikus pánik betegség. Abból gondolom,hogy ég a fejbőröd,nekem a karom és a gyomrom szokott úgyanúgy égni,hő hullám szerűen aztán mintha távolodnának a hangok és a kép és ájulás közeli állapot kerülget.Pszihiáter 2 éve kezel,de még elvétve mindíg előfordul.Régen hetente többször volt ,most kb 2 havonta.
2009. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal valami rágcsálnivalót! Jó, ha természetes, mondjuk alma, mogyi, dió. Ha ez nem jó, akkor cukorka vagy rágógumi. Nekem ez bejött!
2009. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem pánikbetegség esetleg segíthet az is, ha mondjuk zenét hallgatsz. Nekem ugyanez akkor jön elő, ha unatkozok. Még izzadok is, meg úgy érzem, hogy végem van, le kell ülnöm azonnal. Vagy, ha idegesebb vagyok (vizsgára megyek, vagy onnan jövök és rájöttem mit rontottam el stb) és állnom kell, akkor még a lábam is érzem, hogy remeg. Ha ettem, nem unatkozok, és nyugodt vagyok, akkor sosincs semmi gond.
2009. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Remélem fiam, hogy nem te vagy az! Ha mégis a "fürj" szó hallatán fordulj apádhoz!
2009. máj. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a segítséget! Nem olyan gyakran van ez, talán havonta 1-szer, 2-szer, de persze előfordul gyakrabban is. Zenét mindig hallgatok a buszon, az általában megnyugtat, és be is válik, a rágó is legtöbbször. Sajnos nem mindig. De kiváncsi voltam, ez mégis mitől van.

Az utolsó válaszolónak meg nem tudok mit mondani, de biztos, hogy nem a fia vagyok :D

2009. máj. 21. 15:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de OFF.


A fürj valami titkos családi kód?:D:D:D:D

2009. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2009. máj. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!