Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen hatásos és olcsó...

Scream85 kérdése:

Milyen hatásos és olcsó gyógyszert tudtok ajánlani lázra és hányingerre?

Figyelt kérdés
Lehetőleg vény nélkül kapható legyen.
2011. jan. 4. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Rosszul kozelited meg ezt, mivel ne az olcso ar legyen a fontos,

hanem az, hogy mi okozhatja ezt a tunetet Nalad!

Probalj kamilla es koromvirag teat fogyasztani, es ha lehet, akkor csak parolt rizst, vagy fott burgonyat egyel csak es joghurtot esetleg kefirt.

1-2 nap mulva jobban kellene lenned, de ha nem, akkor viszont keresd fel a korzeti orvosodat.

2011. jan. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 spyke93 ***** válasza:

Igaza betegségnél nincs olyan hogy olcsó vagy drága....

Amugy algopiron

2011. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én gyógyszerallergiás vagyok ezért csak rubofent szedek lázra+fájdalomra,de csak 38-39 felett érdemes csökkenteni.(ha forróvízbe rakod a lábad és hideg vízzel mosakodsz akkor attól is lejebb mehet vagy vmi gyógytea)

Hányingerre jó a menta tea, vagy a cola bubi kikeverésével, gyógyszerben a dedalon.

(nem tudom hogyan írják őket helyesen)

2011. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az algopirin mióta nem vényköteles???


Amúgy nekem hányingerre a deadalon kúp szokott segíteni.

Lázra meg jó sokféle vény nélküli gyógyszer a kalmopirintől a mexalen kúpig.

2011. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Takács Jánosné ***** válasza:
A láznak is oka van először ki kell nyomozni hogy miért van láz,hányinger. a legolcsob láz csillapítás a priznic/hideg vizes borogatás/ vagy a ülűfürdés vagy zuhany langyos vízben hányinger re pedig a jég szopogatása vagy a sós ropi.
2012. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!