Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítene valaki egy hatásos...

Segítene valaki egy hatásos (és az sem lenne utolsó szempont hogy olcsó) étrend és edzésterv összeállításában? O. o

Figyelt kérdés

Hétfőtől kezdődik ugyebár a szünet, és nyáron feltétlenül le kell fogynom, nincs kedvem h*lye gyógytesire járnom.: S

Am már lassan egy hete járok futni, meg a kajálással is visszább fogtam magam, de igazán nem tudom hogy ez mennyire jó, vagy sem.(Már nem egyszer kezdtem bele ilyen-olyan fogyókúrába de aztán legtöbbször belefulladtam, mint ahogy vannak itt hasonló gondokkal többen is sztem.) Ezért nem írok ink semmit, hogy ez vagy az jó-e úgy, hanem ink csak szimplán kérdezem, hogy hogy lenne jó.(Meg hogy ne lassuljon se az anyagcserém, izom se épüljön, meg ilyen apróságok, ezért kérném a segítségeteket.)

167/70

Előre is köszönöm mindenkinek. =)

16/L


2010. jún. 10. 15:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Am eszek mindent most és a nasit is visszább fogom, ha meg édesre vagyok éhes ált.-ban megiszok egy bögre édesítős tejeskávét. =)
2010. jún. 10. 15:22
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


egyél mellette normálisan : persze sok zöldség, gyümi, fehérje, kevés nasi, kevés kólaféle...


alig pár kg-ot kell fogyjál max 10-et

2010. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És aki erősebb fizikumú? Mert pl nekem felesleges ez a futás-séta-futás-séta, oda-vissza össz 5-6 km kb amit szoktam mostanában futni, és ezt egybe leszoktam nyomni.=)

Szal akkor csak az a lényeg hogy sokat fussak, ha minden nap eljárok futni(mondjuk minden este, meg ha van kedvem felkelni akk még esetleg néha-néha reggel is), akkor nyárra meglesz az áhított külső?

(Meg természetesen sok zöldség, talán kicsit kevesebb gyümölcs, no cukros üdítők-am nem is nagyon szoktam inni, inkább zöld teát iszok: P - meeeg...korpás kenyeret eszek, de pl a napi 2-2,5 L nem nagyon megy le, remélem, ha sokat mozgok, meg így a nagy hőség által több megy majd le. : S

2010. jún. 10. 15:37
 4/4 A kérdező kommentje:
...meg így a nagy hőség által több megy majd le. : S)
2010. jún. 10. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!