Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pattanások! Segítség! Mivel...

Pattanások! Segítség! Mivel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Az arcomon kijött egy rakat pattanás... Mivel tudnám eltüntetni őket?? Vagy kezelni? 21F
2011. jan. 5. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Szió!

Használj olyan arctisztító tonikot, ami nem tartalmaz alkoholt. Reggel, este. Az alkohol felületesen szárít, de belül eltömít mindent, ugyanúgy pattanásos leszel.

2011. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jan. 10. 05:35
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyébként alapjában véve nem szokott zavarni egy két pattanás, csak lévén hogy kamaszkoromba is megúsztam ezeket a dolgokat most meg a kérdésem feltevését követő napon randim volt nem akartam igénytelennek ápolatlannak tűnni.


Köszi mégegyszer:)

2011. jan. 10. 05:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :) Legalább jól sikerült a randi?
2011. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem mert a leányzó lemondta...Így hát sajnos bukóvári lett a dolog. Bár épp a minap írt és szabadkozott hogy ne haragudjak és hogy feltétlen pótoljuk az elmaradt randit.

Tehát nem reménytelen a dolog:)

Viszont nekem egyre jobban tetszik ez az oldal:) Nem rég regisztráltam és tök klassz dolgokat lehet olvasni főleg az értelmesebb témákban, (otthon, kapcsolatok, illetve munka) szerelem-szex topikon meg jókat lehet röhögni hogy mennyi primitív ember él ezen a földön:)

2011. jan. 11. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen! :) Unalmasabb napjaimon én is felszambázok ide, aztán jókat kuncogok... :)
2011. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jajjj Bocsi hogy nem írtam semmit sem immáron két hónapja csak nem igen jártam erre felé.... Hogy s mint vagy mostanság? :)
2011. márc. 15. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!