Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a pattanások után megmaradt bőr alatti puklikat?

Figyelt kérdés
A nagyon nagy pattanások után a bőrömön belül ugyanúgy ott van egy dudor, de a bőrfelszínen nem látszik semmi! Próbáltam megnyomni, de semmi nem jött belőle (ez szerintem azért is lehet, mert olyan mélyen vannak, hogy ha van is benne valami, nem fog kijönni). Azóta nem nyomtam, de továbbra is ott van. Milyen termékkel/kezeléssel lehet eltüntetni?
2011. jún. 17. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad nyomkodni! Amikor érzed, hogy pattanás akar nőni, kend be azt a részt sószappannal. Nekem ez vált be. Pl. a Dm-ben Himalája sószappant lehet kapni, 1000 Ft alatt van az ára és egy életre elég.
2011. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ilyen hámlasztó krémet kaptam, de még azzal is legalább 1 hónap mire eltűnnek.
2011. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A puklis pattanásra amiből nem jön kb. semmi, arra is jó ez a sószappan? Sosem hallottam még róla.
2014. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!