Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszen lévő fehér pöttyük...

A péniszen lévő fehér pöttyük amik olyanok mint a pattanások csak műtéttel lehet eltüntetni? Semmi nem jó rá?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 21:36
1 2
 1/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
63%

Sok minden jó lehet rá, ha neked is jó :-)

Nyugi, az csak faggyúmirigy, némelyik eltömődik, megnő stb. Ha gondolod egy steril tűvel szúrd ki, nyomd ki, de mehetsz a kozmetikuscsajhoz is kezelésre.

2009. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
LE NE SZEDD!! EL NE KEZD KAPARNI MERT ELFERTŐZŐDIK ÉS LEVÁGJÁK!! AZ MINDENKINEK KI JÖN KAMASZ KORÁBAN !MINDENKINEK! MINDENKI FÉL TŐLE DE AZ TERMÉSZETES!!!
2009. okt. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
A makk peremén lévő, a bőrszíntől elütő bőrkinövések papillómák. Vitatott a gyakorisága, de nem fertőző. Kötőszöveti magnál kialakult, túlnőtt sejtcsoport burjánzása az oka. Az eltávolítás szén-dioxidos lézeres kezeléssel történik.
2009. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Utolsó az amiről te beszélsz az a MAKK peremén van (nekem is van olyanom). A kéredző a péniszen lévő furcsa fehér foltokra kíváncsi ami mindenkinek van.
2009. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Legelső sorban a meleg szappanos víz, naponta 2X, reggel és este.

Ha nem múlik orvosnak mutasd meg, lehet, hogy gombás fertőzés, ami a megfelelő kenőcsre 3 nap alatt elmúlik.

2009. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

HOGYAN TÁVOLÍTOTTAM EL ŐKET HÁZILAG?

18 éves vagyok és 3 éve meg voltak nekem ezek a bizonyos szemölcsök (papilómák - fehér pattanások) és már teljesen elegem volt belőlük, úgy döntöttem, hogy leszedetem őket. 3 hét múlva szerettem volna bejelentkezni egy budapesti rendelőbe, ahol végzik a lézeres eltávolítást.. ám.

- volt még egy kis időm és úgy gondoltam megpróbálkozok egyéb házi módszerekkel (előzőek nem váltak be).

- sokat olvastam a témában de SEMMI nem volt hasznos, így saját módszerekkel kezdtem kísérletezni, szakterületem a biológia.

- Rengeteget próbálkoztam krémekkel de sajnos nem segítenek, gyanítom, hogy ezeknek a pöttyöknek a megjelenése a nedves környezet hatása. Természetesen nem veszélyesek, de esztétikailag csúnyák.

- Olvastam egy teljesen bugyutának tűnő módszert, hogy ha fogkrémet kenünk rá, az eltünteti. Nos, nem teljesen.


ÁLTALAM BEVÁLT MÓDSZER LÉPÉSEI:

1. Alapos mosás kézi szapannal, ugyanis ezek a szappanok szarító hatásúak.

2. Fertőtlenítés (bármi megfelel, hidrogénperoxid stb), ezt elég egyszer ráfújni a mosás után a pöttyökre.

3. Növényi alapanyagú fogkrém (pl. menta stb.) vékony rétegben rákenni a pöttyökkel borított területre (nem kell túl sokat) - maró hatását a fluornak köszönheti, amit tartalmaz.

4. Beszórjuk hintőporral (szintén szárító hatású, nem hiába rakják a babák popsijára is xD )


- ezt 3 hétig minden este megismételni, a folyamat tulajdonképpen hámlasztás, amit elvégzünk, vagyis kiszárítjuk ezt a bizonyos területet.

- minden reggel tanácsos alaposan lemosni az előző este felkent dolgokat, kicsit ledörzsölni az elhalt hámréteget. A folyamatot minden este meg kell ismételni.

- Nekem 3 év után ezzel módszerrel 3 hét alatt eltűntek ezek a mirigyek.

- Örülök, ha segíthettem a házi módszeremmel, nekem bevált, remélem nektek is be fog.

(A MÓDSZEREM BÁTRAN TERJESZTHETŐ MINDENHOL, elérhetőségem ahová várom a tapasztalatokat: doktorviktor@windowslive.com)

2013. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A fogkrém tényleg hatásos.


Elvileg semmi nem jó rá, de nekem egy részén eltüntek a papillomák.


Tudni kell hogy nekem két sorban teljesen pöttyös volt a makkom, de eltűntek középről. Egy időben fogkrémeztem, ma megint el fogom kezdeni.


Én is hasonlóképpen csináltam, csak a hintőport hagytam ki.


Megmosom szappannal.

Lefertőtlenitem arcesszel.

Majd bekenem fogkrémmel, amit rajta hagytam reggelig.


Legrosszabb az alvás, mert bizsereg és hűt alul :) de egyben jó is. inkább csak szokatlan.

2014. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Milyen fogkrémet használtok?
2015. jún. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bond20 válasza:
Nekem a péniszemen nagyon régóta ilyen faggyumirigyek vannak.. Kilehet nyomkodni mint a pattanásokat. Erre is beválna ez a fogkrémes kezelés?
2015. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Aki azt írta hogy 18 éves és a biológia a szakterülete..szerintem büszke lehet magára mert jónak láttam ezt a választ és kibrópaltam énis mert engem is nagyon idegesített ez az egész..ugyan úgy csináltam ahogy azt ő leírta talán a fogrém volt különböző.. szerintem barmilyen márkás megteszi.. de ettől függtlenül bevállt nekem 2 évig voltak ezek a pöttyök nagyon kitapintható volt!! Nekem is kb 2-3 hét alatt lehámlott az egész.. Nagyon szépen köszönöm az úri embernek ezt a választ és mindenkinek bátran ajánlom ezt a módszert !!!
2018. dec. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!